Wielkanoc 2020 życzenia
W koszyczku z wikliny
Biały baranek leży po środku
Przed pyszczkiem kusi go zielone zboże
Przy głowie mały chlebek zajął miejsce sobie
Nad główką dwa kryształowe kieliszki z solą i chrzanem
Z tyłu wielkanocny zajączek kopniaka szykuje
Za zadem żółty kurczaczek czeka na mamę
Pod kopytkami sucha kiełbasa leży ospale
Dookoła kolorowych pisanek napchali
Bukszpan zielony przykrył kołderką
Haftowana serwetka dodała uroku
Na środku przy rączce napis
#zostanwdomu#
Komentarze (4)
Niestety smutno to wygląda. Smętnie i samotnie, chociaż tak napchane. Tak jakby chciało się wypełnić niewidzialną lukę... Wszystkiego co najlepsze i dużo zdrowia życzę.
MarBe→No tak. Tak się porobiło. Na szczęści następnej za 100 lat nie doczekamy.
Ale niestety→inni. Tak czy siak→Zdrowych Świat życzę→Pozdrawiam:)↔5
Ale napisane→ładnie:)
Piękne i z zaskakującym zakończeniem, 5, pozdrawiam :-)
Po wielkanocnie ukłony za dozę humoru w tych niespokojnych czasach. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania