nie wiem
chciałam ci tylko powiedzieć, że cię kocham
za to, że twoje słowa uspokajają mnie bardziej
niż wyrywanie dni z kalendarza
niż liczenie kropel deszczu
niż przyjaciele, których
cenię nad życie
kocham cię za
kredowe spojrzenie twoich oczu
utkwione w sercu
chciałam ci tylko powiedzieć, że tęsknię
bo widzę cię cholernie rzadko
ale doprowadzasz mnie do szału
do skrajności
do tych lepszych i gorszych sekund
chciałam ci tylko powiedzieć, żebyś nie odchodził
nawet na chwilę
Komentarze (2)
no to albo zakochana albo trochę :)
Drżączka, jawisz sie cholerną dwoistością. Masz zajebisty talent, naprawdę, szczerze. Lekkość i pięknosć doboru przez Ciebie słó jest czasem porażająca. Z drugiej strony, nie mogę sie oprzeć wrażeniu, że masz to wszystko w metaforycznym chuju. Samo przychodzi, więc "jakbyś o to nie dbała, tylko tkała na własny użytek. Ładny tekst, tytuł z dupy. 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania