wiersz po wypadku

a księżyc

a po co mi księżyc

do ciebie wyję

 

łzy toną w oczach twoich i moich

spójrz

rój meteorów w górę się wzbił

dreszczy deszcz spowiła mgła

 

kochanie zróbmy przerwę

 

na pięcie Achillesa znów pęcherz

plaster na odciski palców mi kup

i dwa kwanty energii na śniadanie

 

u Heraklita kup

u niego najtaniej

 

wszystko płynie

płynie za wierszem wiersz

 

chcecie to czytajcie

nie chcecie to nie

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Ja przeczytałem i Piątala dałem.
    NO!

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    "A po co mi księżyc" prosty wers, ale dzięki powtórzenia działa. To są te kąski 👌

    Chcę.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Fajne.

  • Grafomanka 2 miesiące temu

    Ostatnie dwa wersy zbędne, bez nich jest super...

  • Dusza_boli 2 miesiące temu

    Bardzo mi się podoba.

  • Grain 2 miesiące temu

    Twoje pisanie traumatyzowane ponad miarę, przypomina rymowaną wędrówkę T, Chyły przez polski, sielski krajobraz: weirzby rosohate, strumyki do przeskoczenia, chaty pod strzecha itp. która kończy się mniej więcej takL

    sielskim widokiem oko pieszczę
    i jak długo kurwa jeszcze

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Znieśli cię z pięterka, żebyś mógł posmrodzić na portalu.
    Weselna jeszcze działa.
    Słabą łepetynkę masz.
    hhChiiggrrii
    NO!

  • Grain 2 miesiące temu

    Starszy Woźny niezależny debil

  • Shira 2 miesiące temu

    1. Ludzie bez poczucia humoru nigdy go ci nie wybaczą.(Richard Osman)
    Grain, nie wybacza.
    2. Wysoki poziom bezczelności, to wierny kompan niskiego poziomu intelektualnego.(Shira)
    to o Tobie Grain...
    Grain, już raz mnie obraziłeś, po czym "odważnie" zablokowałeś. Ja zostawiłam Ci drzwi otwarte.
    3. Są takie otwarte drzwi, w których należy się zamknąć.(Shira)
    Zamknij się Grain.
    Obraziłeś Użytkowników, którzy tutaj wypowiedzieli się przed Tobą, a których twórczość i komentarze
    wysoce sobie cenię. Proszę ich przeprosić!.
    4.Jeżeli ktoś nie potrafi pogodzić się z cudzą mądrością, to znaczy, że jest pogodzony z własną
    głupotą.(Shira) Ten ktoś, to Grain.

  • Grain 2 miesiące temu

    Shira za wysoko latasz

  • Shira 2 miesiące temu

    Grain, mnie tutaj nie ma, również dzięki Tobie..., ale zawsze strzelać możesz.
    Może Ci się uda nawet całe niebo zestrzelić. Na tym Portalu robisz kawał złej roboty..., złośliwy człowieku...

  • Grain 2 miesiące temu

    Shira ,na podziękowania nie liczyłem, grafomani noszący głowę wyżej dupy Maryni już tak mają.

    Jest was tutaj spore pogłowie.

  • Shira 2 miesiące temu

    Po co mi opowiadasz o sobie. Akurat jesteś tutaj jednym, ale nie jedynym z naczelnych
    grafomanów. Pycha, Twoja bardzo wielka pycha. I wszystko traci smak...
    Coś jeszcze wirtuozie słowa pisanego?

  • Grain 2 miesiące temu

    Shira, to ty się puszysz niedorźnięty pizdozwierzu

  • Shira 2 miesiące temu

    Grain, moją terapię nad Twoją psychiką uważam za zakończoną.
    ZGŁOŚ SIĘ DO SPECJALISTY, będzie na cito. Pozdrawiam.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Shira

    Zostaw tego pokurcza, bo straszny prostak, w oborze ze świniami się wychowywał.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Chujoliz kulturą błysnął!

  • Shira 2 miesiące temu

    Szpilka, na to wygląda, ale cóż ja jeszcze począć mogę, gdy już 3 osiemnastki
    za mną :) Dzienx i pozdrówka. Miast fajowo, wujowo jest...Smutno mi może...,
    a pod tym tekstem wyobraźnia na trening zaproszona została i radość Użytkowników też.
    "Znowu w życiu mi nie wyszło." I słucham Budki Suflera... i... Do miłego :)

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Shira

    Kozak w necie, pisTa w świecie!

    No strasznie się paskudnie do Ciebie odezwał, co to za złamas, niech się do swojej baby tak odezwie, kutafon!

  • Grain 2 miesiące temu

    Pizdozwierzu, nie masz pojęcia, o tym, co wcześniej napisałaś.
    O niczym co napisałaś.

  • Shira 2 miesiące temu

    jeśli masz papiery to Policja zostawi Cię w spokoju.
    Jeśli nie masz, to się o nie postaraj. BEZ ODBIORU.

  • kigja 2 miesiące temu

    O święta blokado przybądź i zatkaj facjatę tego podłego starca!

  • Shira 2 miesiące temu

    jasna chmura, co się tutaj dzieje. Uświadom mi moją świadomą nieświadomość.
    Jam tutaj nowa biała owca, a już czarną uczynił mnie jakiś kolejny baran...Z baranami wodnikom nie po
    drodze...
    Dziękuję za komentarz, pozdrawiam.

  • BiałaRóża7 2 miesiące temu

    Przeczytałam, pozdrawiam🙂

  • Shira 2 miesiące temu

    dziękuję za przeczytanie, również pozdrawiam

  • Shira 2 miesiące temu

    Bardzo Wam Dziękuję za ciepłe komentarze pod wierszem kaleką, nawet nie wiecie, ile dla
    mnie znaczycie i jakie to ważne... DZIĘKUJĘ.. Pa.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    'a księżyc
    a po co mi księżyc
    do ciebie wyję'

    Oryginalne frazy, wiersz bardzo udany ¬‿¬

  • Shira 2 miesiące temu

    Szpilka, dziękuję :)
    PS chciałam tylko zaprosić Portal do Radości...

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Shira

    To się nie uda, tu są patusy i przegrywy, które zrobią wszystko, żeby innym humor zwarzyć, muszą sobie powetować zafajdane życie ¬‿¬

  • Shira 2 miesiące temu

    Tutaj zamieszczam swój dzisiejszy tekst, który się nie pojawił

    con amore

    wreszcie jesteś tak wszędzie
    i ja jestem tak nigdzie

    nie zmieniaj mnie już
    w błagalne piano

    pozostaw w dziękczynnym forte

  • Shira 2 miesiące temu

    Żegnam to wszystko. Człowiekiem bawić się nie wolno!!!

  • Shira 2 miesiące temu

    Antysemickiego portalu, nie pozdrawiam.

  • kigja 2 miesiące temu

    Na samym dole strony jest możliwość kontaktu z właścicielem strony. Proszę napisać i zapytać, dlaczego nie są publikowane prace. Może niechcący...

    Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

  • Shira 2 miesiące temu

    kigja, chcący, bo to n-ty raz!
    ja Ciebie też pozdrawiam

  • Shira 2 miesiące temu

    Nie serwuję żarcików z knajpy rodem, to uśmiechnięty tekst, ale coś ważnego
    i poważnego w nim jest. Dobranoc Państwu.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania