wiersz po wypadku
a księżyc
a po co mi księżyc
do ciebie wyję
łzy toną w oczach twoich i moich
spójrz
rój meteorów w górę się wzbił
dreszczy deszcz spowiła mgła
kochanie zróbmy przerwę
na pięcie Achillesa znów pęcherz
plaster na odciski palców mi kup
i dwa kwanty energii na śniadanie
u Heraklita kup
u niego najtaniej
wszystko płynie
płynie za wierszem wiersz
chcecie to czytajcie
nie chcecie to nie
Komentarze (35)
Ja przeczytałem i Piątala dałem.
NO!
"A po co mi księżyc" prosty wers, ale dzięki powtórzenia działa. To są te kąski 👌
Chcę.
Fajne.
Ostatnie dwa wersy zbędne, bez nich jest super...
Bardzo mi się podoba.
Twoje pisanie traumatyzowane ponad miarę, przypomina rymowaną wędrówkę T, Chyły przez polski, sielski krajobraz: weirzby rosohate, strumyki do przeskoczenia, chaty pod strzecha itp. która kończy się mniej więcej takL
sielskim widokiem oko pieszczę
i jak długo kurwa jeszcze
Znieśli cię z pięterka, żebyś mógł posmrodzić na portalu.
Weselna jeszcze działa.
Słabą łepetynkę masz.
hhChiiggrrii
NO!
Starszy Woźny niezależny debil
1. Ludzie bez poczucia humoru nigdy go ci nie wybaczą.(Richard Osman)
Grain, nie wybacza.
2. Wysoki poziom bezczelności, to wierny kompan niskiego poziomu intelektualnego.(Shira)
to o Tobie Grain...
Grain, już raz mnie obraziłeś, po czym "odważnie" zablokowałeś. Ja zostawiłam Ci drzwi otwarte.
3. Są takie otwarte drzwi, w których należy się zamknąć.(Shira)
Zamknij się Grain.
Obraziłeś Użytkowników, którzy tutaj wypowiedzieli się przed Tobą, a których twórczość i komentarze
wysoce sobie cenię. Proszę ich przeprosić!.
4.Jeżeli ktoś nie potrafi pogodzić się z cudzą mądrością, to znaczy, że jest pogodzony z własną
głupotą.(Shira) Ten ktoś, to Grain.
Shira za wysoko latasz
Grain, mnie tutaj nie ma, również dzięki Tobie..., ale zawsze strzelać możesz.
Może Ci się uda nawet całe niebo zestrzelić. Na tym Portalu robisz kawał złej roboty..., złośliwy człowieku...
Shira ,na podziękowania nie liczyłem, grafomani noszący głowę wyżej dupy Maryni już tak mają.
Jest was tutaj spore pogłowie.
Po co mi opowiadasz o sobie. Akurat jesteś tutaj jednym, ale nie jedynym z naczelnych
grafomanów. Pycha, Twoja bardzo wielka pycha. I wszystko traci smak...
Coś jeszcze wirtuozie słowa pisanego?
Shira, to ty się puszysz niedorźnięty pizdozwierzu
Grain, moją terapię nad Twoją psychiką uważam za zakończoną.
ZGŁOŚ SIĘ DO SPECJALISTY, będzie na cito. Pozdrawiam.
Shira
Zostaw tego pokurcza, bo straszny prostak, w oborze ze świniami się wychowywał.
Chujoliz kulturą błysnął!
Szpilka, na to wygląda, ale cóż ja jeszcze począć mogę, gdy już 3 osiemnastki
za mną :) Dzienx i pozdrówka. Miast fajowo, wujowo jest...Smutno mi może...,
a pod tym tekstem wyobraźnia na trening zaproszona została i radość Użytkowników też.
"Znowu w życiu mi nie wyszło." I słucham Budki Suflera... i... Do miłego :)
Shira
Kozak w necie, pisTa w świecie!
No strasznie się paskudnie do Ciebie odezwał, co to za złamas, niech się do swojej baby tak odezwie, kutafon!
Pizdozwierzu, nie masz pojęcia, o tym, co wcześniej napisałaś.
O niczym co napisałaś.
jeśli masz papiery to Policja zostawi Cię w spokoju.
Jeśli nie masz, to się o nie postaraj. BEZ ODBIORU.
O święta blokado przybądź i zatkaj facjatę tego podłego starca!
jasna chmura, co się tutaj dzieje. Uświadom mi moją świadomą nieświadomość.
Jam tutaj nowa biała owca, a już czarną uczynił mnie jakiś kolejny baran...Z baranami wodnikom nie po
drodze...
Dziękuję za komentarz, pozdrawiam.
Przeczytałam, pozdrawiam🙂
dziękuję za przeczytanie, również pozdrawiam
Bardzo Wam Dziękuję za ciepłe komentarze pod wierszem kaleką, nawet nie wiecie, ile dla
mnie znaczycie i jakie to ważne... DZIĘKUJĘ.. Pa.
'a księżyc
a po co mi księżyc
do ciebie wyję'
Oryginalne frazy, wiersz bardzo udany ¬‿¬
Szpilka, dziękuję :)
PS chciałam tylko zaprosić Portal do Radości...
Shira
To się nie uda, tu są patusy i przegrywy, które zrobią wszystko, żeby innym humor zwarzyć, muszą sobie powetować zafajdane życie ¬‿¬
Tutaj zamieszczam swój dzisiejszy tekst, który się nie pojawił
con amore
wreszcie jesteś tak wszędzie
i ja jestem tak nigdzie
nie zmieniaj mnie już
w błagalne piano
pozostaw w dziękczynnym forte
Żegnam to wszystko. Człowiekiem bawić się nie wolno!!!
Antysemickiego portalu, nie pozdrawiam.
Na samym dole strony jest możliwość kontaktu z właścicielem strony. Proszę napisać i zapytać, dlaczego nie są publikowane prace. Może niechcący...
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
kigja, chcący, bo to n-ty raz!
ja Ciebie też pozdrawiam
Nie serwuję żarcików z knajpy rodem, to uśmiechnięty tekst, ale coś ważnego
i poważnego w nim jest. Dobranoc Państwu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania