Wiersze do M.
Z próżni mego serca bije głuche echo
Z każdą chwilą głośniej, nie wytrzymam tego
Z każdą kolejną nocą, budzę się z krzykiem
Byłaś tylko wszystkim, delikatnym płomykiem
W płatkach mojej róży łka cichutko rosa
Dąsam się i plączę, już cię nie przekonam
Na nic się nie zdadzą moje piękne słowa
Już nie wrócisz do mnie, z żalu jestem chora
W jednej krótkiej chwili życie można stracić
Błędy można zapomnieć, ale nie wybaczyć
Komentarze (13)
Błędy można zapomnieć, ale nie wybaczyć - to zdanie podobało mi się najbardziej. Jest takie prawdziwe... Wiersz bardzo mi się podobał, czułam te wszystkie emocje. 5/5
Zgadzam się z Pospolitą. To zdanie ma w sobie moc prawdy. Bolesnej prawdy. 5!
Zgadzam się z Pospolitą. Dam 5
Podpisuję się pod Pospolitą, tak jak moi poprzednicy :D
Dziękuję za wszystkie, miłe komentarze ;)
Wersy 5-7 trochę dziwnie się rymują :0 Ogólnie wiersz mi się podoba i motto na końcu też bardzo mi bliskie :) Dam 4.
Tak... my dziewczyny umiemy siebie zranić jakkbyś chciała o tym pogadać napisz do mnie
Ciekawe, lekko napisane, lecz troszkę za krótkie i czegoś mi tu brakowało, 4 :)
Mam taką uwagę co do opisu Twojego profilu:
Nie uważasz się czasem za nauczyciela?
Jak jakiś policjant porządku.
Opowi to owszem, miejsce do oceniania opowiadań, ale kierując się sercem. A ty jakoś po prostu.... jak jakiś cyborg, który najmniejszą literkę bierze pod ocenę.
Co do Tego tekstu, trochę za krótki, czegoś mi brakowało. 3/5.
"Ciekawe, ale za dużo błędów..."
ujął mnie ten fragment "W płatkach mojej róży łka cichutko rosa"
Mam dziwnie słodkie skojarzenia :)
I słusznie Filipie ;)
Senezaki, a ja mam uwagę co do twojego zachowania - długość tekstu nie jest błędem. No chyba, że podjęliśmy się jakiegoś wyzwania i mamy ściśle określone normy. Proszę znajdź mi w regulaminie wzmiankę, że muszę oceniać opowiadania "kierując się sercem". W kryteriach mojego oceniania pod 3 jest moja subiektywna ocena. Dzięki tym kryteriom nikt nie może poczuć się pokrzywdzony, że ten dostał wyższą ocenę, bo go bardziej lubię, a ten niższą, bo go nie lubię. Jeśli oczekiwałaś samych piątek, to przykro mi - w życiu nie każdy zawsze będzie szedł Ci na rękę. W moim przypadku masz uzasadnioną ocenę od początku do końca, a nie "5, bo Cię lubię" "1 bo Cię nie lubię". Powinnaś wyciągać z krytyki jak najwięcej, a nie obrażać się, bo ta ocena Ci się nie podoba.
Podoba mi się, wiersz ubrany w piękne słowa, 5 :)
Magia ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania