Wierszyk o Świętach Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia to taki magiczny czas,
Kiedy radość tryska w każdym z nas.
A gdy o północy pies gada coś pod nosem
I gdy w kuchni pachnie już grzybowym sosem
I ciągnie się tak strasznie czas,
To właśnie wtedy magia tych Świąt mieszka w nas.
Odmieniamy się na nowo,
Zmieniamy to i owo.
A odmienia się nawet cały Świat.
I człowiek człowiekowi za pan brat.
Bo bożonarodzeniowa cisza łagodzi złe emocje...
------------------------------------------------------------------------------
Wesołych Świąt, czytelnicy!
Komentarze (4)
Fajny początek, ale koniec , niestety, ci się nie zrymował i to jest smutne trochę. Masz kilka literówek, brakuje przecinków, ale nie chce mi się ich przytaczać w tym momencie :)
"tyvh Świąt" - tych* i świąt raczej z małej litery w tym kontekście
Też zgadzam się, że ostatni wers powinien być lepiej dopracowany, skoro obrałaś już sobie wiersz rymowany. Poza tym troszkę przeskakiwałaś między wartościami. Tu zupa grzybowa, tam miłość do drugiego człowieka. Ode mnie 3,5 czyli 4, ale trzymam kciuki za Twoje dalsze prace :) Tym bardziej, że w Twoim wieku masz jeszcze dużo czasu i jak na ten moment wiersz jest dobry :)
Tobie również życzę Wesołych świąt, 4 :)
Parę błędów poprawiłam, dziękuję.
A może mi ktoś napisać, o co chodzi z tym FORUM na profilu?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania