Wierszyk z morałem

Będąc panną, z piórem w dłoni,

chciała świat przed złem obronić.

Teraz mordor zauroczył,

jej potrzeba dziś pomocy.

 

(uwaga grafomania)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Służę pomocą...

  • Zapraszam do wzięcia udziału w LBnR! Wszystko w tym wątku na Forum:
    https://www.opowi.pl/forum/lbnr-z-pasja-po-raz-98-zaprasza-do-w1506/
    Tematy:
    1) PERSPEKTYWA / WYSOKOŚĆ
    2) PRZEDMIOT/RZECZOWOŚĆ
    Napisz i zabaw się z nami. Możesz zwyciężyć i mieć przyjemność podania tematów do kolejnej Bitwy. Nagrodą też jest wyróżnienie na Głównej.
    Literkowa

  • Marek Żak 25.09.2022

    Tak bywa rzeczywiście. Pozdrawiam

  • MartynaM 25.09.2022

    Oj, Bogumił, ty i te twoje fantazje... żony tak nie pilnujesz!
    ?

  • Domi51 27.09.2022

    Moja ocena to pięć :) Chociaż krótki wiersz, spodobał mi się. Zapraszam również na mój profil :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania