**

***

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Piękne

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki.
    Pzdr.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Wiersz przepełniony smutkiem i żalem, ale jakże piękny...
    5 - ka oczywiście :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki :)
    Pzdr.

  • Dobranocka 3 miesiące temu

    Przyjemny wiersz.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki.
    Pzdr.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania