.

.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Anonim 06.03.2017

    ciut mnie przeszkadza inwersja, ale ogólnie jest ok.chciałabym zabić bezsenność. 5.

  • Tanaris 07.03.2017

    Za dużo myśli, i myśli... 5

  • Noren72 07.03.2017

    Inaczej nie potrafię.

  • Noren72 07.03.2017

    Dziękuję Tanaris

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania