.
.Autor: Noren72Czytano 326 razyData dodania: 06.03.2017
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić19
ciut mnie przeszkadza inwersja, ale ogólnie jest ok.chciałabym zabić bezsenność. 5.
Za dużo myśli, i myśli... 5
Inaczej nie potrafię.
Dziękuję Tanaris
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
ciut mnie przeszkadza inwersja, ale ogólnie jest ok.chciałabym zabić bezsenność. 5.
Za dużo myśli, i myśli... 5
Inaczej nie potrafię.
Dziękuję Tanaris
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania