......

....

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Dekaos Dondi 11.01.2023

    Monia↔ Hmm... trza wierzyć, że zstąpi. Gdyż bywa, choć rzadko, że niebo przydarza się na ziemi.
    A im z większego labiryntu zdoła się wyjść, tym większa radość, z drogi bez ograniczeń:)
    Takie skojarzenie me z Twoim tekstem:)↔Pozdrawiam?:)

  • Monia 12.01.2023

    Ciekawa interpretacja nie powiem,że nie ?.Szczerze kiedy to pisałam myślałam o motaniu się sama ze sobą,którego wielokrotnie doświadczyłam w przeszłości jak i jakiś czas temu.Trochę też i o tym jest ten tekst.Dzięki za komentarz pozdro?.

  • Senograsta 02.02.2023

    Może to coś przychodzi z podziemi, od Welesa, ze snów. Pozdrawiam

  • Monia 02.02.2023

    Dzięki za komentarz pozdro ?.

  • Autorsky 21.03.2023

    Dobre. Czasami brak możliwości otwiera drzwi, których się nie spodziewamy...

  • Monia 23.03.2023

    Dzięki za dobre słowo i swoją drogą ciekawa interpretacja pozdrawiam ?.

  • Senograsta 01.04.2023

    Fajne tylko trochę za krótkie

  • Monia 01.04.2023

    Preferuję różnorodność.Jakiś czas temu pisałam tylko na jeden kopyt,ale ktoś tutaj uświadomił mi,że trzeba pokazać coś więcej w swojej twórczości,ponieważ inaczej stoisz w miejscu i się nie rozwijasz.Krótkie formy jak najbardziej,lecz w różnych formach.Pozdrawiam ;)

  • Fantasmagoria 12.06.2023

    Piękne

  • Monia 18.06.2023

    Dzięki pozdrawiam ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania