Hopsasa, hopsasa, tańczmy dla Jurasa
Nie zasiali, nie orają,
cudze plony pragną zżerać,
sznur szarańczy płynie falą,
gorsze to od hord Hitlera.
W centrum Wa-wy, gdzieś na krzaku,
wiszą gacie po Owsiaku,
by relikwię tę zachować,
trzeba gacie zlicytować🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Walka ostra, choć nierówna,
kawał wyschniętego gówna,
wagi złota w spsiałych czasach,
nabrał każdy pierd Jurasa.
Znów niewiniątek rzeź się ucieleśni,
bo wiara w owsika to droga donikąd,
jak kierdel owiec wiedzionych do rzeźni,
co zamiast Bogu ufa obłudnikom.
Komentarze (29)
Bogumił?
Domyślam się, że teraz przeistoczyłeś się w kobietę, cóż... fajny masz tyłek.
Okruszynka
wystawiła do nas brochę,
się nie wstydzi ani trochę •ᴗ•
No, ale teraz z gołym tyłkiem chodzić, trochę ryzykownie, można przeziębić...
Lotos
Hahahahah, no i wilka złapać (•̀ᴗ•́ )و
Gorszą się dziewczynki, chłopce,
nic co ludzkie nie jest obce.
Może da się dupa taka,
zlicytować u Owsiaka.
No,sle ty, głęboko wierzący katolik???
Bój się boba Bogumił😱
Jaka kwesta, ,takie fanty,
starej żopy łOwskak warty.
a na awku młoda dupa,
coś się tak na starą uparł?◝(ᵔᵕᵔ)◜
Szpilka
Młoda, stara, nie gra roli,
Juras wszystkie wy..nagrodzi.
okruszynka
Juras przeca stare capię,
się na dupy już nie łapie◝(ᵔᵕᵔ)◜
Szpilka
Może już i nie ten tego,
co poklepie będzie jego😂😂😂
Szpilka
Owsiak to jest gruba ryba,
umie wdzięczność okazywać.
Przygotował im na zlocie,
cudowne kąpiele w błocie.
okruszynka
gruba ryba czy też płotka
jednakowy los ich spotka -
madejowe łoże
albo jeszcze gorzej (งツ)ว
Szpilka
Nim go spotka los ten słodki,
zeżre wszystkie małe płotki.
okruszynka
i dlatego ryba gruba,
gdy żre płotki to ma ubaw (งツ)ว
Ach, świetnie cię rozumiem okruszynka, ale nic się nie martw. Zaraz tych faszystów z pisu wysiudają i pokażą im gdzie ich miejsce.
W centrum Wa-wy, gdzieś na krzaku,
wiszą gacie po Owsiaku,
kto relikwię chce zachować,
musi gacie zlicytować🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Gdzieś w Warszawce, gdzieś na płocie
wisi skóra po K. kocie,
już się modlą, strzegą futra,
by im kłaczka nikt nie ukradł ◝(ᵔᵕᵔ)◜
Szpilka
📍
Jebać wszystkich jegomości,
co Juasa w swej zazdrości
Gniotą, cisną poniżają
Zamiast serca, gówno mają...
a tak po ludzku.... kurwa czy ten Typ kogoś skrzywdził? Coś komuś zabrał?
Moja Córka po urodzeniu leżała w inkubatorze ufundowanym przez WOŚP... dlatego w dupie mam hejterów Jurka... i powinien zarabiać minimum bańkę miesięcznie bo w porównaniu z tym co robię ja, albo Ty co to czytasz to i tak mało.
Skrzywdził.
Przepraszam, że tak wulgarnie pojechałem .... I teraz jeśli mogę zapytać to zapytałbym w jaki sposób skrzywdził?... Mogę zapytać, ale mogę nie dastać odpowiedzi ..
Nie szkodzi.
Ale ja z innej beczki. Zastanów się dlaczego facet, który się kreuje na wielkiego dobroczyńce dzieci wulgarnie namawia do glosowania i popiera partie, które chciałyby te dzieci rezać praktycznie do momentu narodzenia? Nie musi kochać PiS, ale mógłby być apolityczny i wszyscy by go lubili. Wystarczyłoby, gdyby byl apolityczny. A tak obecnie nie popiera, a wręcz nienawidzi go połowa Polaków i nic mu nie daje. Przecież zebrałby dużo więcej. Dlaczego głosuje na partie dążące do zabijania dzieci. Jak mi to wytlumaczysz dlaczego taki dobroczyńca dzieci chciałby, żeby one się nigdy nie urodziły?
okruszynka oj nie znam się na polityce i nie chce się znać.... Jak dla mnie każdy polityk śmierdzi CH...... Dlatego korzystam też ze swojego prawa i nie chodzę na wybory...
Dlaczego sram na Owsika:
https://www.youtube.com/watch?v=d_TisnNJGsI
Chryste panie, co za prostactwo. Autor, a raczej niby autor ma poważny deficyt intelektualny powodowany nie odrabianiem czytanek. Słownictwo na parafialną dobranocke
Facet rabuje niczego nieświadomych klientów Orlenu, niczym spoój przydrożny pobiera haracz, to ci pasuje?🥰🥰🥰
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania