Witam po długim czasie mojej nieobecności .Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
WitajcieAutor: piegusek07Czytano 386 razyData dodania: 21.02.2017
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić6
Naprawdę konieczne było wrzucenie tego?
to zwykłe przywitanie. po co kruszyć kopie? choć bardziej pasuje na forum, jednak odpowiem - dzień dobry, choć zimny i deszczowy :)
no tak ale człowiek chciał być miły ...
w życiu nie chodzi o to by być miłym, ale o to by być prawdziwym; nie przejmuj się, i nie bierz tego do siebie, wszyscy są bardzo zapracowani TWORZENIEM :)
prawdziwym człowiekiem jestem zawsze a kto czasem nie ma wychowania trudno pozdrawiam
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Naprawdę konieczne było wrzucenie tego?
to zwykłe przywitanie. po co kruszyć kopie? choć bardziej pasuje na forum, jednak odpowiem - dzień dobry, choć zimny i deszczowy :)
no tak ale człowiek chciał być miły ...
w życiu nie chodzi o to by być miłym, ale o to by być prawdziwym; nie przejmuj się, i nie bierz tego do siebie, wszyscy są bardzo zapracowani TWORZENIEM :)
prawdziwym człowiekiem jestem zawsze a kto czasem nie ma wychowania trudno pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania