Witajcie

Witam po długim czasie mojej nieobecności .Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • zuyy 22.02.2017

    Naprawdę konieczne było wrzucenie tego?

  • Anonim 22.02.2017

    to zwykłe przywitanie. po co kruszyć kopie? choć bardziej pasuje na forum, jednak odpowiem - dzień dobry, choć zimny i deszczowy :)

  • piegusek07 22.02.2017

    no tak ale człowiek chciał być miły ...

  • Anonim 23.02.2017

    w życiu nie chodzi o to by być miłym, ale o to by być prawdziwym; nie przejmuj się, i nie bierz tego do siebie, wszyscy są bardzo zapracowani TWORZENIEM :)

  • piegusek07 24.02.2017

    prawdziwym człowiekiem jestem zawsze a kto czasem nie ma wychowania trudno pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania