Wizja
Po co demokracja,
klar i ten ład świata,
kiedy jeden człowiek
co się P...n zowie,
co nie ma szacunku
dla swojego brata
i zabija bliźnich,
czy za to odpowie.
Rozpoczął swą wojnę
której nie ma końca,
przestawił też przemysł
na tory wojenne,
grozi także światu
codziennie bez końca,
a jego działania
w skutkach są brzemienne.
Zbliża się czas smuty
wielkimi krokami,
ludzie się gotują
do życia w niewoli,
za nimi sielanka,
czas smuty przed nimi,
póki można, trzeba,
cieszyć się do woli.
9.03.2024 r.
Komentarze (5)
Ale z takimi błędami publikować, to trzeba być ćwierćinteligentem🤨
Skąd w Pani tyle złości, już poprawiłem i mam nadzieję, że zmieni Pani zdanie na mój temat. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Skąd we mnie tyle złości? Ano z błędów, które widzę w tekstach. Jeśli ktoś publikuje tekst z podstawowymi błędami, to należy rozumieć, że ma gdzieś swój kraj, swój język ojczysty, czytelników i nie zasługuje na jakikolwiek komentarz i uwagę. Naprawdę, proszę mi wierzyć, że wtedy krew mnie zalewa.
tedi75,
Nie mam nic do Pana, ale proszę szanować Ojczysty język, proszę kupić słownik języka polskiego i proszę szanować ludzi, którzy czytają pańskie teksty.
Również pozdrawiam.
Aisak dziękuję za wyrozumiałość i obiecuję, że to się już nie zdarzy.
tedi75
Pani? wygląda na ćwierćinteligentnego transa pod czym sam się podPISał. Cytuję fragment z rażącym ortografem - "patrzy polak chciwie..."
Raczej bezczelny z uzurpacją do korekty tekstów, to jakby Nawrocki wypominał złodziejowi brak empatii wobec obrabowanego staruszka.
Możesz go pogonić do slownika, gdyby znowu zabłądził z trollowaniem.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania