Pięknie dziękuję za Waszą obecność pod tekstem z ul. Bocznej. Fajnie, że kolejny raz mnie znaleźliście.
Tekst jest uniwersalny i można przy nim porozważać o wielu aspektach naszego tu i teraz.
P.S. Dziś, kilka godzin temu dodałam tekst bardzo osobisty zatytułowany progresywny regres.
Dotąd się nie pojawił. Chcę, żeby tu został dla Was...Zamieszczę go tutaj, pod tym tekstem, Teraz muszę
trochę odpocząć.
Komentarze (6)
jedynka sprawiła mi wiele radości, dziękuję.
Trenujemy wyobraźnię dalej... :)
To jest proste,
jeśli winien to już,
aż nadto.
Jeśli ...
Pozdrawiam serdecznie 5
Miłego dnia
5 i 8 = 58.
5.
NO!
Można zamiast = wstawić TO
NO!
No proszę
😊✌
Pięknie dziękuję za Waszą obecność pod tekstem z ul. Bocznej. Fajnie, że kolejny raz mnie znaleźliście.
Tekst jest uniwersalny i można przy nim porozważać o wielu aspektach naszego tu i teraz.
P.S. Dziś, kilka godzin temu dodałam tekst bardzo osobisty zatytułowany progresywny regres.
Dotąd się nie pojawił. Chcę, żeby tu został dla Was...Zamieszczę go tutaj, pod tym tekstem, Teraz muszę
trochę odpocząć.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania