" Własny bieg Czasu"

Cisza. Nowy rozdział, nieodkryty szlak.

Zacząć wolnym krokiem - stąpając twardo, zrzucając bagaż emocji.

Wziąć głęboki oddech,

Uciszyć mętlik splątanych myśli.

Otrząsnąć z ramion warstwy niepokoju,

Nie zważać na obłudę, co szepcze za plecami,

W cieniu schronienia uciszyć dawny lęk.

Odwracać spojrzenie od uciekającego czasu-

Galopującego jak w gonitwie,

Przed siebie podążać- z teczką pełną planów.

Własnym rytmem budzić jutro,

Czerpać siłę z nowego początku,

Niosąc talizman ukryty pod piersią.

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • piliery 5 miesięcy temu

    Puste, nikomu niepotrzebne, ględzenie. :(

  • Czytamy 5 miesięcy temu

    Każdy widzi tyle, na ile pozwala mu jego własne wnętrze.

  • Marsjasz 5 miesięcy temu

    Przynajmniej cudzysłowy usuń z tytułów. Jeśli je sam nadałeś. Chyba, że tytuły pisze inna osoba. :(

  • Czytamy 5 miesięcy temu

    Sam wszystko pisze. Dlaczego mam usunąć?

  • Czytamy 5 miesięcy temu

    Niczego nie będę usuwał. To są moje prace, tytuły i wszystko będę podkreślał tak jak ja sobie wymyślę. Tyle w temacie.

  • Marsjasz 5 miesięcy temu

    Czytamy Cudzysłów oznacza, że kogoś cytujesz więc to błąd. Powinieneś się trochę podszkolić zanim podjąłeś decyzję o publikowaniu na portalu.

  • Czytamy 5 miesięcy temu

    Marsjasz Ja wiem, że cytuje tylko i wyłącznie siebie. Nie zważam na to, że tak jest.. Nie obchodzi mnie to, że komuś to przeszkadza, że tak zapisuje tytuł. Dla ciebie nie zrobię wyjątku. Nie chcę robić sobie spamu na moim profilu.

  • Marsjasz 5 miesięcy temu

    To nie jedyny błąd w tym tekście (np: "galopujący jak wyścigu"). Chyba nie czytasz tego co piszesz.

  • Notopech 5 miesięcy temu

    Cały tekst wygląda jak przeplatanka: imiesłowów czasownikowych z bezokolicznikami. Wygląda na formę bezosobową — więć śmiało mogę napisać, że jest to rodzaj jakiejś wewnętrznej diady...

    Natomiast tutaj ''Galopujący jak wyścigu.'' — jest imieslów przymiotnikowy, źle chyba zapisany -:)

    Ogólnie traktuję całość jako afirmację.

  • Czytamy 5 miesięcy temu

    Dziękuję za opinię. Faktycznie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania