.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Billie 22.03.2016

    Kipi tęsknotą, bardzo emocjonalny. Podoba mi się 5

  • Rasia 22.03.2016

    Wiersz przecudny, taki emocjonalny i dogłębny. Zasmuciła mnie ta końcówka. To duża sztuka wzbudzić w czytelniku tak krótkim tekstem takie emocje i sprawić, że współczuje się podmiotowi lirycznemu. Duża 5 :)

  • Noren72 22.03.2016

    Dziękuję :)

  • KarolaKorman 23.03.2016

    smutne i piękne 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania