WolnaAutor: KomesCzytano 366 razyData dodania: 22.02.2018
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Lubię Twój styl, Komes. To już pewnie wiesz. Dobry tekst. Sto procent, Twój
Dzieki. Ciagle szukam pomyslu na cos co lubisz bardziej. Zmiksowano mnie z gleba za teksty o Bronikowskim na innym forum. Polszczyzna zbyt wspolczesna....eech. Bo lubie go, przyznam.
No cóż. Tu wieniec, tam szubienica. Chuj w to. Masz styl, który mi leży. Taki pro tip: weź se avatara domaluj. Ludzie lepiej reagują na obrazki
Zdjecie walne ze sluzby.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Lubię Twój styl, Komes.
To już pewnie wiesz.
Dobry tekst. Sto procent, Twój
Dzieki. Ciagle szukam pomyslu na cos co lubisz bardziej. Zmiksowano mnie z gleba za teksty o Bronikowskim na innym forum. Polszczyzna zbyt wspolczesna....eech. Bo lubie go, przyznam.
No cóż. Tu wieniec, tam szubienica. Chuj w to.
Masz styl, który mi leży.
Taki pro tip: weź se avatara domaluj.
Ludzie lepiej reagują na obrazki
Zdjecie walne ze sluzby.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania