Wolność

...

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • BreezyLove 22.02.2015

    Bardzo podoba mi się Twój styl, piszesz tak swobodnie ;) 5

  • phototka 22.02.2015

    Dziękuję : )

  • KarolaKorman 22.02.2015

    Wczoraj czytając Wolność myślałam, że to pojedyncze opowiadanie, a dzisiaj mnie mile zaskoczyłaś wstawiając drugą część. Będę, więc śledzić losy Grega i jego rodziny. Wyłapałam jeden błąd (w zasadzie dwa, ale od jednego słowa) kuć można żelazo, igłę wkłuwamy lub nie dajemy się ukłuć. Zostawiam 4 :)

  • phototka 22.02.2015

    Faktycznie! Dzięki za wyłapanie błędu!

  • nibyja 13.04.2015

    Moim skromnym zdaniem świetnie Piszesz. Można by rzec, że "Bawisz" się językiem. 5;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania