Wczoraj czytając Wolność myślałam, że to pojedyncze opowiadanie, a dzisiaj mnie mile zaskoczyłaś wstawiając drugą część. Będę, więc śledzić losy Grega i jego rodziny. Wyłapałam jeden błąd (w zasadzie dwa, ale od jednego słowa) kuć można żelazo, igłę wkłuwamy lub nie dajemy się ukłuć. Zostawiam 4 :)
Komentarze (5)
Bardzo podoba mi się Twój styl, piszesz tak swobodnie ;) 5
Dziękuję : )
Wczoraj czytając Wolność myślałam, że to pojedyncze opowiadanie, a dzisiaj mnie mile zaskoczyłaś wstawiając drugą część. Będę, więc śledzić losy Grega i jego rodziny. Wyłapałam jeden błąd (w zasadzie dwa, ale od jednego słowa) kuć można żelazo, igłę wkłuwamy lub nie dajemy się ukłuć. Zostawiam 4 :)
Faktycznie! Dzięki za wyłapanie błędu!
Moim skromnym zdaniem świetnie Piszesz. Można by rzec, że "Bawisz" się językiem. 5;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania