Wolność słowa
Kiedyś, gdy człowiek był szczery,
ale nie naiwny
i w miarę inteligentny -
mawiano - asertywny.
Lecz każda kolejna młodzież
z uczelnianym glejtem
psuła namiętnie tę cnotę,
dziś czyniąc ją hejtem.
Ta szczerość i wolność słowa
jadem wylewana,
urąga inteligencji,
Proszę Pani.....
Proszę Pana.....
Komentarze (19)
Ode mnie pierwsze 5.
Mądrze (nie mylić z "mondrze") niełatwo jest pisać.
Pozdrawiaki ;)
Adam T Cieszą mnie niezmiernie takie słowa od osób, które są dla mnie autorytetem. Dziękuję.
Riggs pomysł na wiersz fajny, gorzej z wykonaniem... mogłeś zadbać odrobinę o rym, wszak jesteś chyba inteligentny?
Cóż bym uczynił bez Ciebie... Chyba staję się masochistą, bo aż czekam na Twój jadzik. Dzięki.
riggs przecież to dla mnie pisałeś, jak bym mogła nie docenić...bez przesady.
Dorzucam kolejną piątkę.
Pozdrawiam.
Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
I gdzie ta kolejna piątka?
Już jest :)
Aisak dziękuję za poczytanie
Krótko lecz treściwie. Kiedyś była taka bajka: ''Tadek nieJADek.'' A teraz nawet bajki mniej bajkowe. Pozdrawiam→5
Dzięki
Trafnie ująłeś dzisiejszą, smutną tendencję.
Ostatnia zwrotka, to bardzo dobre podsumowanie.
Pozdrawiam.
Dziękuję pięknie za opinię. Pozdrawiam.
Witam
Minimalizm, a tyle w sobie mądrości mieści.
Ukłony dla Autora
Dziękuję
Heh, świetne użycie współczesnego słownictwa. Jad, hejt - fajnie wplątane i nadające fajny charakter wierszowi. Temat też dobry. Podoba mi się.
Pozdro
Jadem na jad haha
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania