wpadki nieprzechodnie dokonane
z deszczu pod rynnę wpaść się zdarza istotom (nie)ludzkim
nieobliczalnym też
dlatego nie mów nikomu
gdzie jesteś w którym momencie życia
najchętniej owdowiałej kobiecie bez zależności
czy na wskutek śmierci czy opuszczenia męża kochanka
może się zdarzyć że ktoś wykorzysta bez skrupułów jej stan
a ona jak księżna romansów innych i trójkątów
zaprzeczy i półtorej doby po zwiąże swój los
z masochistą heroinistą lub z farbowanym milionerem
Komentarze (11)
Nerw nie sprzyja tworzeniu, ale za to pośmiać się można... Sypiemy się, sypiemy...
A tak było dobrze... 🤣🤣🤣
Masz jakiś problem z nerwami, bo od rana gonisz za sensacją? Napij się meliski, albo idź posłuchać słowa bożego. uspokój skołataną duszę księżno.
Pisz, pisz... 😁🤣
MartynaM chyba nie zabronisz nikomu niczego buhahahah bywaj zdrowa i radzę idź na mszę, bo grzeszysz
jerry, ależ skąd, ja zabronić?
Toż pasjami lubię dobrą zabawę... 🤣🤣🤣
MartynaM, a ja pasjami pękam ze śmiechu buhahahah
jerry a co ci pozostało... gdy król nagi🤣🤣🤣
MartynaM Doszedłaś do siebie?
Jak miło...🤣
Jerry, poczekaj, bo nie mogę ze śmiechu pisać...
Najważniejsze, że ty doszedłeś... I Bettina też... Poczekamy jeszcze na innych... 🤣🤣🤣
MartynaM też cię kocham
jerry ❤️❤️❤️
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania