Wrażenia z mostu
rzeka po horyzont, ogrom błękitu
na brzegu ktoś stoi
być może samotnik, być może znudzony
już nie stoi a idzie, kołysze nim wiatr
most bije miarowo
drży spokojnie, całkiem naturalnie
usypia jakby, a za plecami hałas
oni gdzieś pędzą, za drugi brzegi rzeki
Komentarze (2)
Doszlifować. Ale obraz ładny.
Komentarz powyżej jest trafiony, tyle ode mnie tutaj.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania