.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Rasia 26.11.2015

    "natury człowieka, na pozór dobrego" - tutaj bez przecinka prawdopodobnie, lecz 100% pewności nie mam
    Widzę, że też mierzysz się z czymś nowym ;) Osobiście bardziej podobają mi się Twoje tradycyjne wiersze, jeśli tak mogę je nazwać :) Za ten zostawię 4,5; opisy jak zwykle cudowne.

  • ausek 26.11.2015

    ''na pozór dobrego''- oddzieliłam przecinkami, bo to wtrącenie i sama nie wiem...

  • Rasia 26.11.2015

    Myślę, że bez tego przecinka pośrodku, czytałam sobie kilka razy i doszłam do takiego wniosku, bo wtrącenie moim zdaniem w tym kontekście nie jest potrzebne, aczkolwiek za jakiś wielki błąd bym tego nie uznała, więc spokojnie ausek, więcej uśmiechu :D

  • Katerina 27.11.2015

    Wiersz był bardzo dobry. Taki rzeczywisty :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania