...

.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • ireneo dwa lata temu

    Refleksja lepsza niż zła, lepiej bo i niezła tyle tylko że piaskownica nie ta. Kopsnij to do opowiadań. Tu z zasady szuka się środków stylistycznych, szczególnie gdy wiersze białe. Brak zniechęca a pidobnie jak mnie, pobudza do czepiania się. W opowiadaniach byłby niezłym kawałkiem prozy.

  • Kanisxa dwa lata temu

    Dziekuje za rady, zmienię kategorie

  • ireneo dwa lata temu

    Kanisxa
    Spróbowałem ponownie, już bez nastawienia się na szukanie dziury w całym i znalazłem swoje przedszkolne dzieciństwo. Potrafisz ładnie pisać. Niestety, albo bylem nieuważnym uczniem, albo polonistki byly zbyt mlode i dydaktycznie niedoświadczone, abym taką stylistyczną umiejętność posiadł.

  • Kanisxa dwa lata temu

    ireneo Dziękuję?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania