.

.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Pan Buczybór 18.08.2017

    A jak nie powiesz - sześćdziesiąt sekund do śmierci. Przyznam, wiersz stylowy, mocny i pełen wyrazu. Jest ostry jak noże Amaro i taki właśnie być powinno. Dobra robota i pozdro.

  • Drżączka 18.08.2017

    Dziekuje (:

  • Pasja 18.08.2017

    Krótko, a dosadnie. Świetny. Tylko wrzuć link do wątku na forum. Bo poprzednik ja ci wrzuciłam. Teraz zrób sama. Pozdrawiam 5

  • Drżączka 18.08.2017

    Dzieki za 5 i przypomnienie.

  • to ja jak Pasja też krótko, 5 za świetny wiersz. Pozdrawiam :)

  • Tina12 18.08.2017

    Chyba zostanie mi podzielić opinie innych. No nie mam sie do czego przyczepić.

  • Adam T 19.08.2017

    Czy te rymy czas - nas, śmiechu - pośpiechu, są naprawdę konieczne? Bez nich byłoby lepiej, tak myślę.

  • Drżączka 19.08.2017

    Trochę częstochowskie, wiem, ale gdybym miała je usunąć, to musiałabym zmienić cały wiersz.

  • motomrówka 19.08.2017

    Odkochaj nas i chodźmy stąd / tobie dam na imię strach / sobie wezmę jeszcze mniej / to więcej niż byś mógł mi dać.
    To Przemyk i Zero. U Ciebie całe stado emocji.
    Pozdrawialska mrówka ;)

  • Zapraszamy na Forum do zagłosowania na najlepszy wiersz zgłoszony do LBnR już po raz 31.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania