A jak nie powiesz - sześćdziesiąt sekund do śmierci. Przyznam, wiersz stylowy, mocny i pełen wyrazu. Jest ostry jak noże Amaro i taki właśnie być powinno. Dobra robota i pozdro.
Odkochaj nas i chodźmy stąd / tobie dam na imię strach / sobie wezmę jeszcze mniej / to więcej niż byś mógł mi dać.
To Przemyk i Zero. U Ciebie całe stado emocji.
Pozdrawialska mrówka ;)
Komentarze (10)
A jak nie powiesz - sześćdziesiąt sekund do śmierci. Przyznam, wiersz stylowy, mocny i pełen wyrazu. Jest ostry jak noże Amaro i taki właśnie być powinno. Dobra robota i pozdro.
Dziekuje (:
Krótko, a dosadnie. Świetny. Tylko wrzuć link do wątku na forum. Bo poprzednik ja ci wrzuciłam. Teraz zrób sama. Pozdrawiam 5
Dzieki za 5 i przypomnienie.
to ja jak Pasja też krótko, 5 za świetny wiersz. Pozdrawiam :)
Chyba zostanie mi podzielić opinie innych. No nie mam sie do czego przyczepić.
Czy te rymy czas - nas, śmiechu - pośpiechu, są naprawdę konieczne? Bez nich byłoby lepiej, tak myślę.
Trochę częstochowskie, wiem, ale gdybym miała je usunąć, to musiałabym zmienić cały wiersz.
Odkochaj nas i chodźmy stąd / tobie dam na imię strach / sobie wezmę jeszcze mniej / to więcej niż byś mógł mi dać.
To Przemyk i Zero. U Ciebie całe stado emocji.
Pozdrawialska mrówka ;)
Zapraszamy na Forum do zagłosowania na najlepszy wiersz zgłoszony do LBnR już po raz 31.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania