Wspominam, tylko wspominam...
Co ja robię? Przypominam sobie chwile spędzone z tobą, tylko z tobą pamiętam po sylwestrze,gdy poszliśmy po upojnej nocy razem spać.
Gdy usłyszałam krzyki pukania twojego brata Marcina zbudziłam się potem tylko drzymałam a ty spałeś potem gdy się zbudzałąm i leżałam tak w twoich ramionach czułam, czułam,że mam u stóp cały swójŚwiat, WszechSwiat.
Że mam go w zasięgu wzroku, dziś próbuję to poczuć ale już nie jest tak samo w łóżku kogoś brakuje, osoby człowieka ,całego mojego Świata, Ciebie.
Gdy odjeżdżałęś na drugi dzień to dzień wcześniej siedzieliśmy do pierwszej w nocy u Ciebie z twoją rodziną tata mama brat, i siostra, szwagier i siostrzenica.
Ty położyłeś swoje ciężkie ramie na moim barku czułam, się bezpieczna czułąm,ze już nic mi Ciebie nie zabierze kochałeś mnie kochałęś ja w to wierze, nadal Wierzę.
Piotrek, potem wyjechałeś,do Telford ,Londyn!
Kolejny raz ale teraz na dłużej, wszystko było oki pierwsze miesiące niewiem ile dwa,trzy cztery, nie więcej
wróciłęś po pięciu i zemną zerwałęś, zerwałęś i powiedziałeś,że musimy od siebie odpocząc znalazłam te słowa w twojej ciągle gadce,ze nie masz innej,że to nie to !!!!
Nie chce tego słuchać, obiecałam,że będę czekać?
Czekałam, czekałąm i umierałąm z tej cholernej tęsknoty ale czekałam i kochałam, Kochałam, Kocham i zawsze będziesz jakąś cząstką mnie bo to ty i tylko ty byłeś w środku kocham Cię nieprzytomnie pod wodąi zawsze! Kocham Kocham Kocham
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania