........
......Autor: MoniaCzytano 330 razyData dodania: 29.05.2017
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Najpiękniejsze jest to, że nikt nam nie zabierze pięknych wspomnień, niestety tych złych też nie :(
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Najpiękniejsze jest to, że nikt nam nie zabierze pięknych wspomnień, niestety tych złych też nie :(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania