.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Rossy 24.12.2016

    Genialne, 5.

  • Noren72 24.12.2016

    Dziękuję, Ross:)

  • Fanriel 24.12.2016

    Ode mnie 5.

  • Pan Buczybór 24.12.2016

    Piękna poezja współczesna. 5

  • Rasia 25.12.2016

    Szkoda, że nie wstawiłeś tego wiersza jeszcze jesienną porą, bo przynajmniej warstwą zewnętrzną bardzo by pasował. W sumie ja to widzę jako taką bardzo optymistyczną wizję, w której Ci zdolni, dobrzy ludzie, rozproszą mrok głupoty i złych intencji. Troszkę jak taka grupa mesjaszy ;) Zostawiam 5, aczkolwiek coś za dużo Ci ich dzisiaj wpada :)

  • Noren72 25.12.2016

    Dobrego nigdy za wiele;))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania