Szkoda, że nie wstawiłeś tego wiersza jeszcze jesienną porą, bo przynajmniej warstwą zewnętrzną bardzo by pasował. W sumie ja to widzę jako taką bardzo optymistyczną wizję, w której Ci zdolni, dobrzy ludzie, rozproszą mrok głupoty i złych intencji. Troszkę jak taka grupa mesjaszy ;) Zostawiam 5, aczkolwiek coś za dużo Ci ich dzisiaj wpada :)
Komentarze (6)
Genialne, 5.
Dziękuję, Ross:)
Ode mnie 5.
Piękna poezja współczesna. 5
Szkoda, że nie wstawiłeś tego wiersza jeszcze jesienną porą, bo przynajmniej warstwą zewnętrzną bardzo by pasował. W sumie ja to widzę jako taką bardzo optymistyczną wizję, w której Ci zdolni, dobrzy ludzie, rozproszą mrok głupoty i złych intencji. Troszkę jak taka grupa mesjaszy ;) Zostawiam 5, aczkolwiek coś za dużo Ci ich dzisiaj wpada :)
Dobrego nigdy za wiele;))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania