Wstanę

Stoję przy swoim grobie

Chcę wstać

Nie mogę

 

Raz upadłam

Podniosę się znów

Nie chcę

 

Brakuje mi powietrza

Wytrzymam

Dam radę

 

Umieram znowu

I wstaję

Muszę

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • ObcaPlaneta 04.01.2017

    O, widzę, że jedynkowicz i u mnie zawitał.

  • A i piątkowicz przybywa ;)
    Wiersz ładny, pesymistyczny, lecz fajny. Moje klimaty :)

  • ObcaPlaneta 04.01.2017

    Bo pesymistyczną osobą jestem :D dziękuję

  • Pan Buczybór 04.01.2017

    Ach, wstawanie rano. 5

  • Alicja 04.01.2017

    Interesujące przedstawienie bezsilności. Ale jest coś w tym zachęcającego, że jednak da się wstać. 5 :)

  • ObcaPlaneta 04.01.2017

    Dziękuję, Alicjo. :)

  • Ćwiartka 04.01.2017

    I to muszę na końcu;)

  • D4wid 05.01.2017

    Od razu na myśli mam te słowa ,,Nie ważne ile razy upadniesz, ale ile razy powstaniesz"

  • ObcaPlaneta 05.01.2017

    "Łatwe jest upaść, trudniej wstać"

  • ObcaPlaneta 05.01.2017

    Łatwiej*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania