Wstanę
Stoję przy swoim grobie
Chcę wstać
Nie mogę
Raz upadłam
Podniosę się znów
Nie chcę
Brakuje mi powietrza
Wytrzymam
Dam radę
Umieram znowu
I wstaję
Muszę
Stoję przy swoim grobie
Chcę wstać
Nie mogę
Raz upadłam
Podniosę się znów
Nie chcę
Brakuje mi powietrza
Wytrzymam
Dam radę
Umieram znowu
I wstaję
Muszę
Komentarze (10)
O, widzę, że jedynkowicz i u mnie zawitał.
A i piątkowicz przybywa ;)
Wiersz ładny, pesymistyczny, lecz fajny. Moje klimaty :)
Bo pesymistyczną osobą jestem :D dziękuję
Ach, wstawanie rano. 5
Interesujące przedstawienie bezsilności. Ale jest coś w tym zachęcającego, że jednak da się wstać. 5 :)
Dziękuję, Alicjo. :)
I to muszę na końcu;)
Od razu na myśli mam te słowa ,,Nie ważne ile razy upadniesz, ale ile razy powstaniesz"
"Łatwe jest upaść, trudniej wstać"
Łatwiej*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania