Spore zamieszanie jest w tym tekście i jeśli to celowy zabieg, to składam gratulacje. Przy czym poprzez dygresyjne odnośniki jego zabawność stanowi coś, co się określa mianem - "czarnego humoru". Jest w nim trochę literówek... chyba że, to także jest rozmyślne. heyka ;)
To omawiane wcześniej zamieszanie potraktowałam za cel tego tekstu, a utwierdziły mnie w tym słowa: ,,Widzi pan doktorze. '' Nie powiem, bo bym skłamała, że się nie śmiałam, śmiałam się nie raz, ale finalnie doszłam do wniosku, że jest to smutny tekst :( Zostawiam 5 :)
Komentarze (9)
Spore zamieszanie jest w tym tekście i jeśli to celowy zabieg, to składam gratulacje. Przy czym poprzez dygresyjne odnośniki jego zabawność stanowi coś, co się określa mianem - "czarnego humoru". Jest w nim trochę literówek... chyba że, to także jest rozmyślne. heyka ;)
Wpadłem na pomysł i napisałem za jednym razem. Literówki poprawię, niektóre zdania inaczej zbuduje, ale ten lekki chaos zostawię. Dzięki ;)
Tak jak wyżej Freya, również uważam, że jest tu zamieszanie, ale jeśli celowe to naprawdę udane. 4 na zachętę ;)
Dziękuję :)
Antoni Zapraszam do lektury wcześniejszych tekstów :)
To omawiane wcześniej zamieszanie potraktowałam za cel tego tekstu, a utwierdziły mnie w tym słowa: ,,Widzi pan doktorze. '' Nie powiem, bo bym skłamała, że się nie śmiałam, śmiałam się nie raz, ale finalnie doszłam do wniosku, że jest to smutny tekst :( Zostawiam 5 :)
Tekst jest o życiu w którym dzieje się szereg różnych sytuacji i wesołych i smutnych. I ten tekst jest właśnie tego przykładem. Pzdr. I oczywiście 5
Dzięki. Czekam na opinie o moim wcześniejszym opowiadaniu - "Ekwilibrystyce" :)))))
Kurde, w ogóle zapomniałem o tym opowiadaniu. A Wy ludziska jeszcze je pamiętacie?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania