wszystko jest pełne
możesz ją ujrzeć we wzroku noworodka,
możesz ją ujrzeć w kobiecym krawacie,
możesz ją poczuć
kiedy matka twojego dziecka
pomimo tego że czuje się przez ciebie skrzywdzona
i krzyczy prawie codziennie i jest bliżej rozpadu
niż jakiegokolwiek innego rozwiązania wasz związek
w walentynki cztery razy mówi teksty z seksualnym podtekstem
możesz ją poczuć
kiedy matka twojego dziecka
pomimo tego że nie jest już z tobą
przyjeżdża z dzieckiem do twoich rodziców
wszystko jest pełne miłości,
a najmniej jest jej w seksie,
a poezji najmniej w wierszach
więc siłą rzeczy
musi być poezji najwięcej
w rozkładaniu chętnych ud,
i ssaniu sterczących sutków,
więc nie jest niemożliwe
że było do tej pory tak,
że byli największymi poetami
Ci co żadnego wiersza nie napisali
Komentarze (6)
ten wiersz stricte moi przodkowie mi kazali dzisiaj napisać, howgh
i dobrze, że powstał bo poniekąd jest w nim wiele prawdy :)
Nic mi nie wiadomo o kobietach powijających ani rozkładających się udach ale jak dla mnie 4!
Pozdrawiam !
jestem bardzo zadowolony niskimi ocenami
za obrażanie i upokarzanie poezji i poetów,
to moja ubuliona rozrywka na tym świecie
fantastycznie że z tego serwisu
nie da się usunąć wiadomości jak z forum Lema,
trzeba zrobić więcej takich prawdziwych miejsc w internecie
DrV
Ten wiersz jest w sam raz, do rzeczy. Trudna prawda ujawniona w poetycki sposób. Niby cukrowa powłoka, ale z umiarem.
„jestem bardzo zadowolony niskimi ocenami” — Czy to znaczy, że nie będziesz zadowolony bardzo dobrą oceną ode mnie?
Narrator wygląda na to że cieszy mnie każdy objaw żywotności
Poezją bez trudu można żyć bez słów
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania