Wszystko ma sens
Rzuca nas na głęboką wodę, choć nie umiemy pływać
Wypuszcza w powietrze, choć nie umiemy latać
Zapewnia, że wszystko będzie dobrze, choć wszystko wali się jak domek z kart
Podnosi nas na duchu, choć wszystko stracone
Tli w nas nadzieję, choć na nic nie ma już szans
Trzyma nas przy życiu, choć i tak kiedyś umrzemy
Każe oddychać, choć i tak kiedyś przestaniemy
Mówi - wierz. Przecież WSZYSTKO MA SENS!
Komentarze (22)
Nie wiem, co to jest... ani proza, ani poezja. Jakiś nowy gatunek tu powstaje... powtórzeniowy.
Tak. Powtórzeniowy napewno jest ciąg twoich kropeczek. Dziękuję za 1. Ja w ogóle jestem znana z wprowadzania nowych gatunków. Ameryki nie odkryłaś sory
blaackangel ja nie wstawiam ocen, więc z tym nie do mnie.
Pozdrawiam.
betti uf jedna kropka. Skromnie jak na ciebie. Tjaa niech będzie że to nie ty.
Przyznaję, że też trochę jestem zdezorientowana, choć motto przekazu jest jasne :)
Pozdrawiam.
Choć tyle :)
Mnie też rzuca na głęboką wodę życie, chociaż nie umiem pływać. Jednak trzymam się na fali i brnę do brzegu. Bo czarne anioły tak mają. Mnie przesłanie poruszyło trzecia. Jeszcze w zielone gramy. Miłego 5
Tak, też się staram. No to dziękuję za to 5 które ustalałyśmy, że mi dasz za ładne oczy choć nigdy ich nie widziałaś, przecież betti twierdzi że portal ten jest pełen układów. Powinnam wnieść w tekście poprawki. Wszystko ma sens oprócz komentarzy betti. Haha żałość niektórych rzeczy mnie przeraża :))
Trzewia*
blaackangel wiem, że masz ładne oczy i bogate wnętrze. A gwiazdy świecą tylko dla dobrych aniołów.
pasja I ludzi, ale z czystym sercem
blaackangel ja też chcę być w Waszym układzie :) Obiecuję, że następnym razem postawię 4 ;)
Violet haha ok no to pamiętaj 4. Tylko cii
blaackangel jak sie nie wyda, to dołożę jeszcze plusa... ale cicho sza ;)
Violet wiadomo nikt nie może się dowiedzieć :)
blaackangel i Violet tylko konspiracja może nas uratować
pasja haha masz rację kochana. Pozdrawiam was moje kompanki od konspiracji <3
blaackangel tak jest! żyrafy wychodzą z szafy... ;)
Violet z szafy kiszczaka
Oby to nie okazała się szafa prowadząca do Narnii, bo jeszcze spotkamy jakąś wredną królową... która rozwali nasz spisek :)
Znaczy, trochę się z Betti zgadzam, ale zaznaczam, że nawet mi się podoba. Takie tam nie wiadomo co, ale całkiem fajne.
Pozdro
Tjaa pozdro
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania