Wszystko ma sens

Rzuca nas na głęboką wodę, choć nie umiemy pływać

 

Wypuszcza w powietrze, choć nie umiemy latać

 

Zapewnia, że wszystko będzie dobrze, choć wszystko wali się jak domek z kart

 

Podnosi nas na duchu, choć wszystko stracone

 

Tli w nas nadzieję, choć na nic nie ma już szans

 

Trzyma nas przy życiu, choć i tak kiedyś umrzemy

 

Każe oddychać, choć i tak kiedyś przestaniemy

 

Mówi - wierz. Przecież WSZYSTKO MA SENS!

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • betti 23.08.2017

    Nie wiem, co to jest... ani proza, ani poezja. Jakiś nowy gatunek tu powstaje... powtórzeniowy.

  • blaackangel 23.08.2017

    Tak. Powtórzeniowy napewno jest ciąg twoich kropeczek. Dziękuję za 1. Ja w ogóle jestem znana z wprowadzania nowych gatunków. Ameryki nie odkryłaś sory

  • betti 23.08.2017

    blaackangel ja nie wstawiam ocen, więc z tym nie do mnie.
    Pozdrawiam.

  • blaackangel 23.08.2017

    betti uf jedna kropka. Skromnie jak na ciebie. Tjaa niech będzie że to nie ty.

  • Violet 23.08.2017

    Przyznaję, że też trochę jestem zdezorientowana, choć motto przekazu jest jasne :)
    Pozdrawiam.

  • blaackangel 23.08.2017

    Choć tyle :)

  • Pasja 23.08.2017

    Mnie też rzuca na głęboką wodę życie, chociaż nie umiem pływać. Jednak trzymam się na fali i brnę do brzegu. Bo czarne anioły tak mają. Mnie przesłanie poruszyło trzecia. Jeszcze w zielone gramy. Miłego 5

  • blaackangel 23.08.2017

    Tak, też się staram. No to dziękuję za to 5 które ustalałyśmy, że mi dasz za ładne oczy choć nigdy ich nie widziałaś, przecież betti twierdzi że portal ten jest pełen układów. Powinnam wnieść w tekście poprawki. Wszystko ma sens oprócz komentarzy betti. Haha żałość niektórych rzeczy mnie przeraża :))

  • Pasja 23.08.2017

    Trzewia*

  • Pasja 23.08.2017

    blaackangel wiem, że masz ładne oczy i bogate wnętrze. A gwiazdy świecą tylko dla dobrych aniołów.

  • blaackangel 23.08.2017

    pasja I ludzi, ale z czystym sercem

  • Violet 23.08.2017

    blaackangel ja też chcę być w Waszym układzie :) Obiecuję, że następnym razem postawię 4 ;)

  • blaackangel 23.08.2017

    Violet haha ok no to pamiętaj 4. Tylko cii

  • Violet 23.08.2017

    blaackangel jak sie nie wyda, to dołożę jeszcze plusa... ale cicho sza ;)

  • blaackangel 23.08.2017

    Violet wiadomo nikt nie może się dowiedzieć :)

  • Pasja 23.08.2017

    blaackangel i Violet tylko konspiracja może nas uratować

  • blaackangel 23.08.2017

    pasja haha masz rację kochana. Pozdrawiam was moje kompanki od konspiracji <3

  • Violet 23.08.2017

    blaackangel tak jest! żyrafy wychodzą z szafy... ;)

  • Pasja 23.08.2017

    Violet z szafy kiszczaka

  • blaackangel 23.08.2017

    Oby to nie okazała się szafa prowadząca do Narnii, bo jeszcze spotkamy jakąś wredną królową... która rozwali nasz spisek :)

  • Pan Buczybór 23.08.2017

    Znaczy, trochę się z Betti zgadzam, ale zaznaczam, że nawet mi się podoba. Takie tam nie wiadomo co, ale całkiem fajne.
    Pozdro

  • blaackangel 23.08.2017

    Tjaa pozdro

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania