Pierwszy i ostatni komentarz:
Fajny cykl o Onej + niezłe pisanie w ost czasie.
Chociaż ten chój w ustach trochę szokujący.
Ale cieszy mnie insza treść.
Dziękuję, chuje w rozmaitych miejscach okazały się ostatecznie najmniej ważne w całym procesie, i choć się ich nie wypieram, to wulgarność chyba mnie opuściła. Moja nowa sieć krystaliczna nie czuje się z nią dobrze. Pozdrawiam, love ?
Komentarze (11)
Pierwszy i ostatni komentarz:
Fajny cykl o Onej + niezłe pisanie w ost czasie.
Chociaż ten chój w ustach trochę szokujący.
Ale cieszy mnie insza treść.
Dziękuję, chuje w rozmaitych miejscach okazały się ostatecznie najmniej ważne w całym procesie, i choć się ich nie wypieram, to wulgarność chyba mnie opuściła. Moja nowa sieć krystaliczna nie czuje się z nią dobrze. Pozdrawiam, love ?
Ha ha, ktoś daje mi te jedne gwiazdki bez czytania chyba. Trochę zawód.
Tutaj to norma. Wystarczy przywyknąć, później z tym bardzo dobrze żyć. Jest oznaką zawiści i zemsty grafomanow.
MartynaM, tak, to w sumie wyróżnienie ?
Fajne. Kobieta w autorze domaga się praw. Ale czy czułość jest kobietą?
Myślę sobie, że czułość jest tak wstydliwa, że prawie nieznana.
Pozdrowionka ?
Dla kobiet?
Czy czułość jest kobietą dla kobiet
Wy razem?
Rozmycie rozróżnienia na kobiety i mężczyzn coraz bardziej mi pasuje. Pozdrawiam ?
Na inne kobiety i innych...
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania