text usunięty

💩

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • słone paluszki 03.03.2023

    Pierwszy i ostatni komentarz:
    Fajny cykl o Onej + niezłe pisanie w ost czasie.
    Chociaż ten chój w ustach trochę szokujący.
    Ale cieszy mnie insza treść.

  • Pobóg Welebor 03.03.2023

    Dziękuję, chuje w rozmaitych miejscach okazały się ostatecznie najmniej ważne w całym procesie, i choć się ich nie wypieram, to wulgarność chyba mnie opuściła. Moja nowa sieć krystaliczna nie czuje się z nią dobrze. Pozdrawiam, love ?

  • Pobóg Welebor 03.03.2023

    Ha ha, ktoś daje mi te jedne gwiazdki bez czytania chyba. Trochę zawód.

  • MartynaM 03.03.2023

    Tutaj to norma. Wystarczy przywyknąć, później z tym bardzo dobrze żyć. Jest oznaką zawiści i zemsty grafomanow.

  • Pobóg Welebor 04.03.2023

    MartynaM, tak, to w sumie wyróżnienie ?

  • Senograsta 04.03.2023

    Fajne. Kobieta w autorze domaga się praw. Ale czy czułość jest kobietą?

  • Pobóg Welebor 05.03.2023

    Myślę sobie, że czułość jest tak wstydliwa, że prawie nieznana.
    Pozdrowionka ?

  • Bettina 05.03.2023

    Dla kobiet?

  • Bettina 05.03.2023

    Czy czułość jest kobietą dla kobiet
    Wy razem?

  • Pobóg Welebor 05.03.2023

    Rozmycie rozróżnienia na kobiety i mężczyzn coraz bardziej mi pasuje. Pozdrawiam ?

  • Bettina 05.03.2023

    Na inne kobiety i innych...
    Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania