Na dziś mam po prostu dość, tak się wkurzyłam, bo kurde... Szkoda mi jest tych osób, które napisały opowiadanie i były naprawdę pozytywnie nastawione, a tu raptem zjawia się jakiś wszechwiedzący krytyk i tak po prostu... podcina skrzydła. Nie wiem kiedy coś napiszę, bo widzę, że robi się tu syf. Cześć.
Komentarze (8)
Kto czytał, niech komentuje. To nie jest wiele, a bardzo motywuje! :D Czekam na oceny i ewentualne propozycje poprawek. :P
to ja będę litościwa i nie skomentuje, bo jeszcze zapału stracisz
Serio? W sumie to mi trochę przykro. A nawet bardzo. Naprawdę? 1/5? Nie wierzę, że aż tak źle, ale ok... ;-;
Kurwa dobra opowiadanie nie jest idealne, ale można napisać to w inny sposób. Nikey nie załamuj się i pisz dalej, bo ta seria ma swoich zwolenników!
To czemu nie oceniłaś?
Dzięki, w sumie, nie jest źle, w realu jestem bez przerwy krytykowana. Tylko po prostu...to tak chamsko ujęte. ;-;
Ludzie zawsze będą krytykować.
Na dziś mam po prostu dość, tak się wkurzyłam, bo kurde... Szkoda mi jest tych osób, które napisały opowiadanie i były naprawdę pozytywnie nastawione, a tu raptem zjawia się jakiś wszechwiedzący krytyk i tak po prostu... podcina skrzydła. Nie wiem kiedy coś napiszę, bo widzę, że robi się tu syf. Cześć.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania