*** /Wyburzy się lato/
Wyburzy się lato, ale ostygnie
Pazurki spiłuje wiewiórka
Berberys zatamuje swój krwotok
Wystygnie herbatka z melisy
Mnie zemdli przesłodzony miód
26.08.2022
Wyburzy się lato, ale ostygnie
Pazurki spiłuje wiewiórka
Berberys zatamuje swój krwotok
Wystygnie herbatka z melisy
Mnie zemdli przesłodzony miód
26.08.2022
Komentarze (27)
Aha, multinickowa mątwa już wprawiła w ruch swoje usychające macki :-D Ale fajnie!
Ukłony piękne w stronę bagienka :-)))
Bardzo proszę niżej.
Już lato odchodzi? Chciałbym je zatrzymać - choćby w złotej jesieni. Ale miód dobry na wszystko. Ładny wiersz.
Też podniosłem nieco średnią. IP to nie jest klon Martyny, ona nie ma multikont. Stawiam na Akwadara, że gada sam ze sobą, szpilkę lub kogoś podobnego.
a ja stawiam na Noico1 Bogusia, od Akwadara się odwal... jak chcecie to mogę postawić jedynkę i od razu o tym mówię.
Gdzie napisałam, że to "Martyna"? Nie życzę sobie imputowania mi czegokolwiek.
Akwadar No to pudło.
Akwadar przyznaj się, że gadasz ze sobą. Co ci szkodzi? Niech się cieszy, że zgadł.
inspekcjapracy zajmij się czymś...
Jeden!
Nie ma tu niczego wartościowego literacko, jedynie jakieś popierdolki...
No, no Betti zawsze mówiłem, że mas styl.
inspekcjapracy, ciekawe kiedy tak mówiłeś, bo ja pamiętam takie ataki szału, że głowa mała...
A to na górze, to zlepek z guano.
Dobrze, że nie z twojego, głowonożnie bezmózgowa :p
Stara baba, a przeżywa klikanie na gwiazdki na jakimś boże polituj się portalu, jak małolata z gimnazjum ilość "lajków" na FB... Dramat. Idź do psychoanalityka kobieto, może cię z tej traumy wyprowadzi.
pożal się boże portalu... toż to portal samych gwiazd!
Zagazowałeś się trollopodobny, czy odgazowałeś?
Akwadar Z tobą wygasłą jak żużel na samym przedzie ;-)
Jak ten portal jest taki "pożal się, Boże", to co tu sama robisz cyklonie? Ja nie pisarka, dlatego psychoanalityka chętnie zafunduję tobie :p
Zafunduj mi, skoro taka chętna jesteś.
(I nie "pożal się, Boże", tylko "boże polituj się", jeśli to mnie cytujesz, ale nawet tego nie potrafisz zrobić, jak należy).
A teraz szczekaj do lustra, bo ja już z tobą zakończyłam.
błękitnypłomień Ooo, oo, o, jaka ważna ta pani-baba z gazociągu "Przyjaźń". To są moje frazeologizmy, nie twoje. Język giętki, towarzyszko gryzipisząca, nie szablon jak u ciebie, kobieto akuratna.
Owszem, podaj namiary na tegoż psychoanalityka, tylko nie jako anonim, ale żywa, konkretna osoba :p. U mnie "noblesse obligee", (ł)obywatelko metanowa, którą choć mierzi ów "Boże [imię własne, nie przedmiot] polituj się", to jednak dziwnie na tym portalu umieszcza ona swoje fizyczno-mentalne wdzięki ;-)))
I nie masz, co ze mną kończyć, ponieważ nie ja, ale ty sama pod mój tekst się przyczołgałaś ;-)))
"Wyburzy się lato" tylko to, burze letnie są wyjątkowe. Wyburzyć atmosferę, można by było itd.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaraz to zacząć od twojej (bez)cennej postaci.
Atomówki w stratosferę. Cofniem się o dwieście lat. Można by było, trza mieć klucze i walizkę.
Świetna, pełna ironii miniaturka.
Dziękuję serdecznie :)
Ładny wiersz:)
Lato odchodzi, lecz wspomnienia wciąż są.
Nie ma to, jak wypić herbatę przesłodzoną.;-)
Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania