*** /Wyburzy się lato/

Wyburzy się lato, ale ostygnie

Pazurki spiłuje wiewiórka

Berberys zatamuje swój krwotok

Wystygnie herbatka z melisy

Mnie zemdli przesłodzony miód

 

26.08.2022

Średnia ocena: 2.7  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Aha, multinickowa mątwa już wprawiła w ruch swoje usychające macki :-D Ale fajnie!
    Ukłony piękne w stronę bagienka :-)))

  • inspekcjapracy 27.08.2022

    Bardzo proszę niżej.

  • piliery 27.08.2022

    Już lato odchodzi? Chciałbym je zatrzymać - choćby w złotej jesieni. Ale miód dobry na wszystko. Ładny wiersz.

  • Noico1 27.08.2022

    Też podniosłem nieco średnią. IP to nie jest klon Martyny, ona nie ma multikont. Stawiam na Akwadara, że gada sam ze sobą, szpilkę lub kogoś podobnego.

  • Akwadar 27.08.2022

    a ja stawiam na Noico1 Bogusia, od Akwadara się odwal... jak chcecie to mogę postawić jedynkę i od razu o tym mówię.

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Gdzie napisałam, że to "Martyna"? Nie życzę sobie imputowania mi czegokolwiek.

  • Noico1 27.08.2022

    Akwadar No to pudło.

  • inspekcjapracy 27.08.2022

    Akwadar przyznaj się, że gadasz ze sobą. Co ci szkodzi? Niech się cieszy, że zgadł.

  • Akwadar 27.08.2022

    inspekcjapracy zajmij się czymś...

  • MartynaM 27.08.2022

    Jeden!
    Nie ma tu niczego wartościowego literacko, jedynie jakieś popierdolki...

  • inspekcjapracy 27.08.2022

    No, no Betti zawsze mówiłem, że mas styl.

  • MartynaM 27.08.2022

    inspekcjapracy, ciekawe kiedy tak mówiłeś, bo ja pamiętam takie ataki szału, że głowa mała...

  • inspekcjapracy 27.08.2022

    A to na górze, to zlepek z guano.

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Dobrze, że nie z twojego, głowonożnie bezmózgowa :p

  • Stara baba, a przeżywa klikanie na gwiazdki na jakimś boże polituj się portalu, jak małolata z gimnazjum ilość "lajków" na FB... Dramat. Idź do psychoanalityka kobieto, może cię z tej traumy wyprowadzi.

  • Akwadar 27.08.2022

    pożal się boże portalu... toż to portal samych gwiazd!

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Zagazowałeś się trollopodobny, czy odgazowałeś?

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Akwadar Z tobą wygasłą jak żużel na samym przedzie ;-)

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Jak ten portal jest taki "pożal się, Boże", to co tu sama robisz cyklonie? Ja nie pisarka, dlatego psychoanalityka chętnie zafunduję tobie :p

  • Zafunduj mi, skoro taka chętna jesteś.
    (I nie "pożal się, Boże", tylko "boże polituj się", jeśli to mnie cytujesz, ale nawet tego nie potrafisz zrobić, jak należy).
    A teraz szczekaj do lustra, bo ja już z tobą zakończyłam.

  • befana_di_campi 28.08.2022

    błękitnypłomień Ooo, oo, o, jaka ważna ta pani-baba z gazociągu "Przyjaźń". To są moje frazeologizmy, nie twoje. Język giętki, towarzyszko gryzipisząca, nie szablon jak u ciebie, kobieto akuratna.
    Owszem, podaj namiary na tegoż psychoanalityka, tylko nie jako anonim, ale żywa, konkretna osoba :p. U mnie "noblesse obligee", (ł)obywatelko metanowa, którą choć mierzi ów "Boże [imię własne, nie przedmiot] polituj się", to jednak dziwnie na tym portalu umieszcza ona swoje fizyczno-mentalne wdzięki ;-)))

    I nie masz, co ze mną kończyć, ponieważ nie ja, ale ty sama pod mój tekst się przyczołgałaś ;-)))

  • 00.00 27.08.2022

    "Wyburzy się lato" tylko to, burze letnie są wyjątkowe. Wyburzyć atmosferę, można by było itd.

  • befana_di_campi 27.08.2022

    Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaraz to zacząć od twojej (bez)cennej postaci.

  • Atomówki w stratosferę. Cofniem się o dwieście lat. Można by było, trza mieć klucze i walizkę.

  • kikimora 27.08.2022

    Świetna, pełna ironii miniaturka.

  • befana_di_campi 28.08.2022

    Dziękuję serdecznie :)

  • Megartist123 11.07.2023

    Ładny wiersz:)

    Lato odchodzi, lecz wspomnienia wciąż są.
    Nie ma to, jak wypić herbatę przesłodzoną.;-)

    Pozdrawiam:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania