.

.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Pasja 05.05.2017

    Strach przed ciemnością. Racja, że ciemność jak gumka wymazuje na chwilę pewne obrazy, ale też wymazuje na zawsze. Bo światło namaluje nowe. Pozdrawiam serdecznie 5

  • ausek 06.05.2017

    Momentami ta ciemność jest ratunkiem, który chciałoby się wywoływać na zawołanie, ale niestety jest to niemożliwe.

  • motomrówka 05.05.2017

    Ciemności się nie boję, chyba że byłabym sama nocą w lesie... W mieście nigdy nic złego mnie nie spotkało - też się nie boję.
    Podoba mi się druga zwrotka, podoba mi się pętla tego wiersza. Podoba mi się oswajanie czegoś, co uparcie oswoić się nie chce. 5 z ten wiersz. Cieszę się, że czytałam.

  • ausek 06.05.2017

    Tak, są rzeczy, sytuacje w życiu, których się oswoić nie da. Dzięki za odwiedzinki. ;)

  • Okropny 05.05.2017

    Dla mnie to wiersz o gwałcie, 5

  • ausek 06.05.2017

    Trafne spostrzeżenie. Dzięki. ;)

  • Okropny 06.05.2017

    ausek detektyw Okropny na tropie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania