Strach przed ciemnością. Racja, że ciemność jak gumka wymazuje na chwilę pewne obrazy, ale też wymazuje na zawsze. Bo światło namaluje nowe. Pozdrawiam serdecznie 5
Ciemności się nie boję, chyba że byłabym sama nocą w lesie... W mieście nigdy nic złego mnie nie spotkało - też się nie boję.
Podoba mi się druga zwrotka, podoba mi się pętla tego wiersza. Podoba mi się oswajanie czegoś, co uparcie oswoić się nie chce. 5 z ten wiersz. Cieszę się, że czytałam.
Komentarze (7)
Strach przed ciemnością. Racja, że ciemność jak gumka wymazuje na chwilę pewne obrazy, ale też wymazuje na zawsze. Bo światło namaluje nowe. Pozdrawiam serdecznie 5
Momentami ta ciemność jest ratunkiem, który chciałoby się wywoływać na zawołanie, ale niestety jest to niemożliwe.
Ciemności się nie boję, chyba że byłabym sama nocą w lesie... W mieście nigdy nic złego mnie nie spotkało - też się nie boję.
Podoba mi się druga zwrotka, podoba mi się pętla tego wiersza. Podoba mi się oswajanie czegoś, co uparcie oswoić się nie chce. 5 z ten wiersz. Cieszę się, że czytałam.
Tak, są rzeczy, sytuacje w życiu, których się oswoić nie da. Dzięki za odwiedzinki. ;)
Dla mnie to wiersz o gwałcie, 5
Trafne spostrzeżenie. Dzięki. ;)
ausek detektyw Okropny na tropie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania