-

 

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Margerita 06.01.2018

    Halo zapraszam do komentowania

  • Alijar 06.01.2018

    A może raczej zaproś do kontynuowania, bo w tym opowiadaniu właściwie jeszcze nic się nie zaczęło dziać. Niechbyśmy mogli dopisać każdy po akapicie, z tym, żeby każdy nawiązywał do tekstu poprzednika, żeby się całość trzymała kupy. Pozdrawiam

  • Margerita 06.01.2018

    dzięki za komentarz

  • Nuncjusz 06.01.2018

    Margerita może najpierw go przeczytaj

  • Margerita 06.01.2018

    Nuncjusz
    a co mam źle napisane

  • Nuncjusz 06.01.2018

    Margerita dziękujesz za komentarz, którego nawet nie raczyłaś przeczytać, jaśniej nie potrafię

  • Margerita 06.01.2018

    Nuncjusz
    przeczytałam Alijar pisze, że nic się w tym opowiadaniu nie dzieje

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania