Wyobraź sobie
Wyobraź sobie że nas tu nie ma.
Że w koło pusto i cicho.
Tylko gdzieś tam.
Pod kołdrą śpi ukryte licho.
Czas płynie wolniej niż zazwyczaj.
Mamy więc czas.
By siebie poznać od nowa.
Tylko nie wiem.
Czy jestem na to gotowa.
Bo teraz wiem o Tobie tak dużo.
Tyle razy w oczy twe spoglądałam.
A teraz bym to chyba wszystko.
Zapomnieć chciała.
Bo o ile wiem.
To wszyscy przemijamy.
Tak po cichu.
A ja nie chcę przemijać sama.
Więc dam działać lichu.
Niech się obudzi i czas włączy.
Bo w ciszy daleko nam do siebie.
A w biegu jesteśmy tak wiele nas łączy.
Komentarze (5)
Ładne
Ładne...Dużo*
Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że powinno to być tak: *niema- nie ma
*dóżo- dużo
Wiersz jest mądry, ale mi jakoś nie przypadł do gustu, 4.
Hm... Wiersz wydaje mi się być strasznie banalny, taki wiesz... Ładny, ale nie niosący wiele, bardzo typowy.
Jest to tylko moja subiektywna ocena, więc oceniam na 4 :))
^Jakie głupie powtórzenie, wybaczcie, to z nieuwagi XD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania