Wypłukanie

najgorsze jest jednak to

moje rozczarowanie

choć przecież to ty

latałeś po niebie wolny

z na wpół złamanym skrzydłem

 

to ty

sadziłeś kwiaty

a przecież nie masz ogrodu

grabi

konewki

i nawet ziemi

 

a jakimś cudem

i tak tu więdnę

bo nie mam już nawet

białej flagi

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (36)

  • o nim pseud ponad rok temu

    "latałeś po niebie wolny"

    https://www.youtube.com/watch?v=38XPeXxiPxY

  • Szalej. ponad rok temu

    [i]tekst[/i]

  • Szalej. ponad rok temu

    I chyba jednak: sadziłeś kwiaty, nie masz grabii, ziemi.

    Choć może jest jakieś uzasadnienie, dla takiej formy, którego nie dostrzegam. Nie wykluczam 😏

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. Grabi jedno "i" na końcu. Twoja propozycja jest jakaś wybrakowana. Czemu tak?

  • Dusia2000 ponad rok temu

    ???

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 dla mnie Twoja brzmi właśnie niepoprawnie. No brakuje mi tam tych końcówek po prostu, ale może się mylę

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 aha. Napisałem Ci, jak ustawić tu kursywe

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. Dla mnie moja ok, a Twoja jakaś taka wybrakowana i mało klejąca się ze sobą, ale wolność słowa

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. Dziwne, generalnie wszędzie indziej robi się tak jak wyżej w tekście, ale ok dzięki

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 nawias kwadratowy. Jak u mnie

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 i bez spacji po nawiasach. I skoro sadziłeś, to masz.

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. No tak mam;)

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. Wszystko mam edytowane 🤣 i to prawidłowo

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 masz ( a powinno być [

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. No nie, mam kwadratowy :p

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Chyba ci opowi zamula

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 a, ok. No jest. Może nie odświeżyłem sobie 😅

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 no to jeszcze jedno i przy ziemi.

    Aha. Podobają mi się te Twoje ostatnie teksty. I oczywiście, że Ci z zazdrości obniżam oceny - żeby lepsze od moich nie były 😅

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej. Nie rób tak:(

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Szalej, może są takie dobre, bo w nie nie ingerujesz w ogóle i nie wysyłam Ci z pytaniem "jak się podoba?"

  • Dusia2000 ponad rok temu

    :p

  • Szalej. ponad rok temu

    Dusia2000 z pewnością 😅

  • piliery ponad rok temu

    Ciekawy wiersz. Proponuję korektę: >sadziłeś kwiaty< ; w ostatnim wersie skreślić "tej"

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Dzięki, zostaw ocenke ;)

  • piliery ponad rok temu

    Dusia2000 5

  • Dusia2000 ponad rok temu

    piliery a dalej w gwiazdkach tylko 3. Pewnie @Szalej mi zaniża 🤣

  • piliery ponad rok temu

    Dusia2000 u mnie pokazuje średnią 3,4

  • Dusia2000 ponad rok temu

    piliery o widzisz, u mnie tylko 3

  • Marsjasz ponad rok temu

    Dusia2000 Korekty bardzo wierszowi posłużyły. To naprawdę dobry wiersz.

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Marsjasz dziękuję

  • Marsjasz ponad rok temu

    Jeszcze jedno popraw "ziemii" na >ziemi<

  • Dusia2000 ponad rok temu

    O dzięki :)

  • Grafomanka ponad rok temu

    Ja bym napisała 'z na pół złamanym skrzydłem', bo 'prawie' jakoś mi nie leży
    Poza tym ciekawie, podoba mi się 5

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Właśnie zmieniam, bo już druga taka propozycja padła :) dziękuję

  • o nim pseud ponad rok temu

    Rozdzielone, czy zgięte... jest to skrzydło?

  • Dusia2000 ponad rok temu

    Na wpół złamane, bym powiedziała

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania