Wypłukanie
najgorsze jest jednak to
moje rozczarowanie
choć przecież to ty
latałeś po niebie wolny
z na wpół złamanym skrzydłem
to ty
sadziłeś kwiaty
a przecież nie masz ogrodu
grabi
konewki
i nawet ziemi
a jakimś cudem
i tak tu więdnę
bo nie mam już nawet
białej flagi
Komentarze (36)
"latałeś po niebie wolny"
https://www.youtube.com/watch?v=38XPeXxiPxY
[i]tekst[/i]
I chyba jednak: sadziłeś kwiaty, nie masz grabii, ziemi.
Choć może jest jakieś uzasadnienie, dla takiej formy, którego nie dostrzegam. Nie wykluczam 😏
Szalej. Grabi jedno "i" na końcu. Twoja propozycja jest jakaś wybrakowana. Czemu tak?
???
Dusia2000 dla mnie Twoja brzmi właśnie niepoprawnie. No brakuje mi tam tych końcówek po prostu, ale może się mylę
Dusia2000 aha. Napisałem Ci, jak ustawić tu kursywe
Szalej. Dla mnie moja ok, a Twoja jakaś taka wybrakowana i mało klejąca się ze sobą, ale wolność słowa
Szalej. Dziwne, generalnie wszędzie indziej robi się tak jak wyżej w tekście, ale ok dzięki
Dusia2000 nawias kwadratowy. Jak u mnie
Dusia2000 i bez spacji po nawiasach. I skoro sadziłeś, to masz.
Szalej. No tak mam;)
Szalej. Wszystko mam edytowane 🤣 i to prawidłowo
Dusia2000 masz ( a powinno być [
Szalej. No nie, mam kwadratowy :p
Chyba ci opowi zamula
Dusia2000 a, ok. No jest. Może nie odświeżyłem sobie 😅
Dusia2000 no to jeszcze jedno i przy ziemi.
Aha. Podobają mi się te Twoje ostatnie teksty. I oczywiście, że Ci z zazdrości obniżam oceny - żeby lepsze od moich nie były 😅
Szalej. Nie rób tak:(
Szalej, może są takie dobre, bo w nie nie ingerujesz w ogóle i nie wysyłam Ci z pytaniem "jak się podoba?"
:p
Dusia2000 z pewnością 😅
Ciekawy wiersz. Proponuję korektę: >sadziłeś kwiaty< ; w ostatnim wersie skreślić "tej"
Dzięki, zostaw ocenke ;)
Dusia2000 5
piliery a dalej w gwiazdkach tylko 3. Pewnie @Szalej mi zaniża 🤣
Dusia2000 u mnie pokazuje średnią 3,4
piliery o widzisz, u mnie tylko 3
Dusia2000 Korekty bardzo wierszowi posłużyły. To naprawdę dobry wiersz.
Marsjasz dziękuję
Jeszcze jedno popraw "ziemii" na >ziemi<
O dzięki :)
Ja bym napisała 'z na pół złamanym skrzydłem', bo 'prawie' jakoś mi nie leży
Poza tym ciekawie, podoba mi się 5
Właśnie zmieniam, bo już druga taka propozycja padła :) dziękuję
Rozdzielone, czy zgięte... jest to skrzydło?
Na wpół złamane, bym powiedziała
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania