Wysoko w niebie
Porwał mnie wiatr
i uniósł mnie wysoko
dotknę palcami chmur
z małej ciekawości
wciągnę rękę
chce poczuć
ich delikatność
jakie są
a może mi się uda
położę
na nich moje ciało
będę pływać
rozkoszować się
Porwał mnie wiatr
i uniósł mnie wysoko
dotknę palcami chmur
z małej ciekawości
wciągnę rękę
chce poczuć
ich delikatność
jakie są
a może mi się uda
położę
na nich moje ciało
będę pływać
rozkoszować się
Komentarze (6)
...czytając, poczułem TĄ lekkość i doświadczyłem nieba ;-)
Brawo Ty ;-)
BRAWO JA DZIĘKUJĘ BARDZO
PO CO TE DUŻE LITERY?
Pan Buczybór pisz co chcesz i małymi i dużymi, pełna swoboda wyrażania siebie i swoich myśli słowem pisanym ;-)
Duże litery żeby każdy widział he he
Allfree dziękuję każdy pisze jak chce prawda aby się dobrze czytało
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania