Wytchnienie
Popijając brytyjską herbatę, usiadłam na krześle, które pięknie komponowało się z krajobrazem widocznym tuż za mną.
- Czy życie nie jest piękne? - zadałam to pytanie, nie oczekując od nikogo odpowiedzi, jednak odpowiedzią na to pytanie był śpiew ptaków i skowyt psa. Powietrze jest uzależnieniem, którego każda żywa istota potrzebuję by przeżyć, miłość jest zdobyczą, która tak bardzo zmienia nasze postępowania, albowiem tracimy głowę dla tej jedynej osoby.
Komentarze (4)
Zbyt krótkie aby ocenić
To nie jest opowiadanie lecz coś w stylu cytatu/wiersza. Więc nie może być to długie. :)
Do cytatu i wiersza nie bardzo pasuje forma.
Może drabble albo dribble.
Nie znam się zbytnio, ale tak czy siak, ocenić to można. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania