Wywiad -drugie podejście do tematu
-Witam ponownie, ostatnim razem powiedział pan …
-,,Obiecałem ci wczoraj i dotrzymałem słowa.
Kto wczoraj napisał paszkwil na mnie? ,,
-Ależ proszę pana to miał być wywiad z panem a nie paszkwil
-,,Twoja namolność i upierdliwość matole nie zna granic,,
- Chciałem zapytać tylko co sądzi pan o poezji Miłosza ?
- ,, Popłakałem się z rozpaczy, że taki utalentowany poeta tak pisze... :))))))))))))0 ,,
- A czy pan jest utalentowanym poetą ?
-,,…każdy wiersz musi mieć jedno - utalentowanego poetę, więc nie zabieraj głosu
i się nie mądrz grafomanie. ,,
-Ale proszę, pytam o pana …
-,,Powiedziałem, że mieczem walczysz i od miecza zginiesz. A teraz już spadaj i nie smrodź.,,
- ,,Przepraszam pana,ale od kiedy jesteśmy na ty ?.,,
-,,won ,,
Sami państwo widzą, nie potrafią niektórzy udzielić najprostszej odpowiedzi na proste pytania.
Dziękuję za uwagę.
Komentarze (7)
Sraka nieboraka
Proponuję czopki i lewatywę
Czopka już wziąłem, a lewatywa rozumiem dla adersarza ? ;-)
Misio, poproszę cię, żebyś poprosił Puch o napisanie prozy na konkurs, do wrorku.
Bo tylko jedna praca jest. Takie to smutne :(
To tym Aniołu i Diabłu?
IgaIga plus Ego.
AlaOlaUla anioł i diabeł to chyba na rymy było. W prozie miłość nienawiść plus ego.
Tjeri Tak, przepraszam. A może też dasz się namówić? To jest takie przykre, że tylko jedna praca jest...
Dekaosowi będzie strasznie smutno :(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania