***
***Autor: NeurotykCzytano 317 razyData dodania: 12.11.2016
Średnia ocena: 3.5 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić14
Takie sobie. Stać cię na więcej.
ALE TO BYŁ WYWIAD, PRAWDZIWY, DZIS RANO DZWONILI DO MNIE Z TVN, SZCZURZE
To znaczy przyjechali nawet pod dom :)
Neurotyk, kurwa, dzisiaj akurat dzień dobry tvn nie oglądałem tylko pytanie na śniadanie. Przegapiłem, sorry ;(
Szczur, obiecali, że będzie w głównych FAKTACH.
Neurotyk to bede oglondoł
Jo ino tyż
Wywiad ciekawy. 5
Żeby nie było. Nie oceniałem, także nie ode mnie ta pała.
Szczur, spoko :)
Neurotyk zapraszam do nowego wątku
Margerita, już widziałem filmy, dzieki:)
Neurotyk czyli nie weźmiesz udziału w mojej zabawie?
Margerita, jeszcze wezmę :)
troche dales mi weny,moze w najblizszym czasie napisze cos podobnego
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (15)
Takie sobie. Stać cię na więcej.
ALE TO BYŁ WYWIAD, PRAWDZIWY, DZIS RANO DZWONILI DO MNIE Z TVN, SZCZURZE
To znaczy przyjechali nawet pod dom :)
Neurotyk, kurwa, dzisiaj akurat dzień dobry tvn nie oglądałem tylko pytanie na śniadanie. Przegapiłem, sorry ;(
Szczur, obiecali, że będzie w głównych FAKTACH.
Neurotyk to bede oglondoł
Jo ino tyż
Wywiad ciekawy. 5
Żeby nie było. Nie oceniałem, także nie ode mnie ta pała.
Szczur, spoko :)
Neurotyk
zapraszam do nowego wątku
Margerita, już widziałem filmy, dzieki:)
Neurotyk
czyli nie weźmiesz udziału w mojej zabawie?
Margerita, jeszcze wezmę :)
troche dales mi weny,moze w najblizszym czasie napisze cos podobnego
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania