***

***

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Szczur 12.11.2016

    Takie sobie. Stać cię na więcej.

  • Neurotyk 12.11.2016

    ALE TO BYŁ WYWIAD, PRAWDZIWY, DZIS RANO DZWONILI DO MNIE Z TVN, SZCZURZE

  • Neurotyk 12.11.2016

    To znaczy przyjechali nawet pod dom :)

  • Szczur 12.11.2016

    Neurotyk, kurwa, dzisiaj akurat dzień dobry tvn nie oglądałem tylko pytanie na śniadanie. Przegapiłem, sorry ;(

  • Neurotyk 12.11.2016

    Szczur, obiecali, że będzie w głównych FAKTACH.

  • Szczur 12.11.2016

    Neurotyk to bede oglondoł

  • Pan Buczybór 12.11.2016

    Jo ino tyż

  • Pan Buczybór 12.11.2016

    Wywiad ciekawy. 5

  • Szczur 12.11.2016

    Żeby nie było. Nie oceniałem, także nie ode mnie ta pała.

  • Neurotyk 12.11.2016

    Szczur, spoko :)

  • Margerita 13.11.2016

    Neurotyk
    zapraszam do nowego wątku

  • Neurotyk 13.11.2016

    Margerita, już widziałem filmy, dzieki:)

  • Margerita 13.11.2016

    Neurotyk
    czyli nie weźmiesz udziału w mojej zabawie?

  • Neurotyk 13.11.2016

    Margerita, jeszcze wezmę :)

  • detektyw prawdy 12.11.2016

    troche dales mi weny,moze w najblizszym czasie napisze cos podobnego

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania