wyższe prawa
oto idzie człowiek
pewnym krokiem
pewny siebie
pewny swego
mówi
uważaj patrzysz na mnie
nie mów do mnie
bo jak nie
to ja cię…
uważam za
tego pod
tego poza
tego pozbawionego
prawa do…
uważaj na
uważaj gdzie
uważaj z kim
bo jak nie
to ja cię…
oto stoi człowiek
jego ciało oblazły mrówki
nie może zrobić kroku w przód
nie może się wycofać
cudowna przemiana
z kogoś w coś
oto jego krew
zmienia się w szlam
patrzcie i pogardzajcie wszyscy
nie skrywajcie emocji
oto prorok
pasący barany
karmi je trawą żywą
słowem przeżutym
skwaśniałym językiem
wszystko inne
od złego pochodzi
oto cała prawda
by być potępionym
nie trzeba być złym
czasem wystarczy po prostu
być
Komentarze (19)
NO talent! Mógłby pisać orędzia dla Hujowni.
Hahaha... witaj pierdzigrzmocie.
Szwabski pachoł ma sumieniu potopionych, straty materialne. Zrobił z Polski republikę bananową,
niszczy gospodarkę, prawo, zatruwa propagandą umysły.
Ty, nie gadaj, masz jeszcze internet?, zapewne toniesz w długach i zaraz cię na ulicę wywalą, no oczywiście żartuję. Wiem, że ci ze wschodu bardziej ci odpowiadają, są tacy boscy, mogą robić wszystko, przyznaj się, też byś tak chciał, mały pedałku.
putin uaktywnił śpiocha.
NO!
https://www.focus.pl/artykul/jak-rosyjscy-agenci-dzialaja-w-usa
O grainku oczywista. Dziadek z wnukami.
NO!
Lotos i woźny = 2 IQ
Oczywiście, mały pedałku, górujesz nad nami wszystkimi, jesteś czystym rozumem, niczym nie skalanym, jak Matka Boska.
Szwabski pachoł ma w jednym rację, że uważa kilka milinów swoich wyznawców za idiotów.
Dobrze, że ty nie jesteś, będziesz nam jak Mojżesz i wyzwolisz nas z niewoli, mały pedałku.
Za pedałka obiłbym ryja
Oj! Aż tak, no myślałem, żeś bardziej opanowany, Mojżesz nie może się tak denerwować, mały pedałku, wyluzuj.
Niemoto jesteś bezradny, gówno w przerębli
Oj tam, oj tam, nie denerwuj się tak, wielu liczy na ciebie, daj świadectwo, mały pedałku.
"Oto stoi człowiek / jego ciało oblazły mrówki... - czytam jako "Oto leży człowiek..."
Ale to moja wersja.
PS. Widzę, że znany nam, stary pasożyt oblazł Twój wiersz. Lotosie, i produkuje się a produkuje ;)
Stoi, nie może pójść do przodu, ani się wycofać, mrówki to taka przenośnia od mrowienia. A ten pasożyt, to przecież Mojżesz, on nas wyprowadzi na pustynię i tam żyć będziemy, nareszcie wolni.
https://x.com/i/status/1836843456674812066
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania