z brzaskiem po staremu
nie róbmy niczego
pobawmy się ciszą
napełnieni spokojem
niezmąconym słowami
odrzućmy swary
i perspektywę
wiązanek bez kwiatów
ust pełnych zasad
przykryjmy rozterki
ciepłym dotykiem
niech noc rozochoci
niedoskonałość
gdy wróci jutro
i dzień zrobi swoje
czas wówczas przyjdzie
wpuścić niepamięć
Komentarze (13)
Piękne slowa, do dotychczasowej chwili, która trwa od roku) - przetrwała, połykajac błędy innych.
Mamy kiedy nas i nikt nie może mówić, bo to grzech.
Dziękuję. I za wizytę i za dobre słowo:)
Nie daje nikomu ocen- ale ja widzę w tym dokładny przekaz. 5
Może nawet zbyt dokładny. Ale co mi tam. Czasem tak trzeba:)
Ładny wiersz, z pięknym przekazem. Jakby lekko na aktualny świąteczny czas.
Bądźmy ludźmi, bądźmy dla siebie, taki tu widzę przekaz. Ludzki...
Najładniejsza pierwsza strofa, delikatna, spokojna, subtelna i w ciszy.
Spokój, to to, czego ostatnio nam brakuje. A cisza nie jest zła, zwłaszcza gdy obecność drugiej osoby dodaje otuchy. Dziękuję za wizytę i jak zawsze dobre słowo:)
Kocwiaczek święte słowa, święte słowa... :)
Piękny wiersz. Nieskrępowanie, czerpanie z życia...
Dziękuję.
Kocwiaczkowa↔Wiersz jakby... uspokojeniem, zamyśleniem, przystopowaniem w biegu↔pomalowany.
Na dodatek "ładnymi farbkami w ciepłych odcieniach"
Całość rzecz jasna, lecz szczególnie, druga:)↔Pozdrawiam:)↔%
Dziękuję, DD. Miło, że każdy ma jakąś ulubioną:)
Ciekawy tekst, mądry tekst; samo życie i codzienność. Pozdrawiam :)
Bardzo dziękuję. Miło mi, że się podoba. Pozdrowienia:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania