Riggs tak trzymaj, masz jaja i ucz dzieci szacunku do życia i niech będą wojownikami, a nie ciepłymi kluchami. Przegrywać też trzeba umieć z podniesioną głową. Piszesz z pazurem, ale to wszystko prawda. Pozdrawiam
Felieton, to piękny gatunek. Dziękuję, że czytasz. Nie dajmy się przy tym co się dookoła dzieje zwariować. Napisałbym - kochajmy się, ale to mrzonki. Sława, pieniądze, urodzenie, wiara, kolor skóry - zawsze będzie coś...
Ciężkie i niewygodne to tematy. Ludzie wolą unikać problemów i prawdy, niż stawiać im czoła. Dziękuję, ze po przeczytaniu nie zraziłaś się do mnie, bo ogólnie to miły ze mnie gość ;-)
Komentarze (7)
Mój mąż Cię chyba lubi :).
Już myślałem, że nikt mnie nie lubi :)
riggsie, to błędne myślenie :). Normalnie aż wziął i czytał Twoje teksty, czego nie robi :).
Riggs tak trzymaj, masz jaja i ucz dzieci szacunku do życia i niech będą wojownikami, a nie ciepłymi kluchami. Przegrywać też trzeba umieć z podniesioną głową. Piszesz z pazurem, ale to wszystko prawda. Pozdrawiam
Felieton, to piękny gatunek. Dziękuję, że czytasz. Nie dajmy się przy tym co się dookoła dzieje zwariować. Napisałbym - kochajmy się, ale to mrzonki. Sława, pieniądze, urodzenie, wiara, kolor skóry - zawsze będzie coś...
Dałeś czadu z tymi felietonami.Daję 5
Ciężkie i niewygodne to tematy. Ludzie wolą unikać problemów i prawdy, niż stawiać im czoła. Dziękuję, ze po przeczytaniu nie zraziłaś się do mnie, bo ogólnie to miły ze mnie gość ;-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania