Jest tyle rzeczy dla których warto żyć, że warto nieraz całe źycie szukać tych dzięki którym żyć można. Zappmniałam o przecinkach w komentarzu, co to będzie?????
Telefon uciął mi resztę komentarza. Dodam więc tylko, że bardzo cieszę się, że znowu jesteś pasją, pasjo. Zawarłaś w tym tekście szczery i piękny przekaz. Niestety, wielu życia nie szanuje, a zaczyna dopiero w tedy, kiedy jest naprawdę niedobrze. 5
pasja, cieszę się, że dostałaś drugą szansę i wyszłaś z szuflady. Twoje spostrzeżenia są bardzo trafne i lubię czytać to, co zamieszczasz na opowi. Pamiętajmy, że życie i cała reszta nie składa się tylko z plusów, a dwa minusy się dodają, wiec trzeba cieszyć się tym, co jest :) Gorąco pozdrawiam :)
W życiu piękne są tylko chwile. Trzeba sobie samemu stwarzać dobre sytuacje, bo druga i trzecia szansa rzadko się trafia. Twój króciutki tekst wywołał moje wzruszenie. Tak, jednocześnie zasmuciłaś mnie i pocieszyłaś. Ja też wiem, jak to jest upadać, załamywać się tylko po to, by znowu podnieść się i walczyć dalej. Z upływem czasu człowiek docenia każdą szczęśliwą chwilę, moment, który może wykorzystać na swoje pasje, kiedy może żyć i oddychać pełną piersią. Doceniam to, że tak wprost potrafisz pisać o sobie, bo wiem, jakie to jest trudne. A najtrudniejsza jest walka samej ze sobą, ale to już pewnie wiesz. ;) 5
Mało kto chce pamiętać, że, niezależnie od przekonań, "nie znamy dnia ani godziny". Nie ma drugich szans! Jest tylko jedno życie, a my zbyt często zapominamy, że dnia ani godziny nie znamy! Żyjmy więc! Żyjmy na przekór politykom, nawiedzonym, wiedzącym lepiej, oraz innym którzy pasożytują na cudzych fobiach nie wnosząc niczego poza smrodem własnych umysłowych ułomności. Żyjmy ! 5
Witam i bardzo miło. Masz rację, że to chyba mamy zapisane ile mamy żyć. Ale tak jakoś przyjęte jest, że kiedy uciekamy grabarzowi spod łopaty to mówimy o drugiej szansie. Komu ja to mówię Panie Karawanie. Pozdrawiam serdecznie
Czasem wali się nam cały świat na głowę, a my musimy to udźwignąć. Gdyby nie bliskie nam osoby, może by już nas nie było. To one i miłość do nich daje nam tyle sił. Sił by żyć pełnią życia jakie nam podarowano. Pozdrawiam serdecznie.
Komentarze (25)
Jest tyle rzeczy dla których warto żyć, że warto nieraz całe źycie szukać tych dzięki którym żyć można. Zappmniałam o przecinkach w komentarzu, co to będzie?????
Telefon uciął mi resztę komentarza. Dodam więc tylko, że bardzo cieszę się, że znowu jesteś pasją, pasjo. Zawarłaś w tym tekście szczery i piękny przekaz. Niestety, wielu życia nie szanuje, a zaczyna dopiero w tedy, kiedy jest naprawdę niedobrze. 5
motomrówka dzięki kochana za te słowa. Żyjmy więc i szanujmy zdrowie i siebie wzajemnie.
Wygrać z chorobą, dostać drugą szansę od losu - to wyjątkowa rzecz, trzeba ją wykorzystać pełną piersią, 5 :)
Tak Karola dlatego wyszłam z szuflady i jestem tutaj z wami. Chociaż są plusy i minusy bycia tutaj, ale róbmy swoje. Pozdrawiam serdecznie
pasja, cieszę się, że dostałaś drugą szansę i wyszłaś z szuflady. Twoje spostrzeżenia są bardzo trafne i lubię czytać to, co zamieszczasz na opowi. Pamiętajmy, że życie i cała reszta nie składa się tylko z plusów, a dwa minusy się dodają, wiec trzeba cieszyć się tym, co jest :) Gorąco pozdrawiam :)
Prawda i dlatego żyję. A za przecinki chyba cię nie powieszą ludziska. Pozdrawiam ciepło
To do ciebie moto. Dziękuję
Bardzo dobry tekst 5 :)
Dziękuję za wizytę i pozdrawiam ciepło
W życiu piękne są tylko chwile. Trzeba sobie samemu stwarzać dobre sytuacje, bo druga i trzecia szansa rzadko się trafia. Twój króciutki tekst wywołał moje wzruszenie. Tak, jednocześnie zasmuciłaś mnie i pocieszyłaś. Ja też wiem, jak to jest upadać, załamywać się tylko po to, by znowu podnieść się i walczyć dalej. Z upływem czasu człowiek docenia każdą szczęśliwą chwilę, moment, który może wykorzystać na swoje pasje, kiedy może żyć i oddychać pełną piersią. Doceniam to, że tak wprost potrafisz pisać o sobie, bo wiem, jakie to jest trudne. A najtrudniejsza jest walka samej ze sobą, ale to już pewnie wiesz. ;) 5
Strasznie mi miło, że jesteś. Było, minęło i trzeba żyć dalej. Wszystko jest w naszej głowie i najważniejsze, aby chcieć żyć. Dziękuję i pozdrawiam
Mało kto chce pamiętać, że, niezależnie od przekonań, "nie znamy dnia ani godziny". Nie ma drugich szans! Jest tylko jedno życie, a my zbyt często zapominamy, że dnia ani godziny nie znamy! Żyjmy więc! Żyjmy na przekór politykom, nawiedzonym, wiedzącym lepiej, oraz innym którzy pasożytują na cudzych fobiach nie wnosząc niczego poza smrodem własnych umysłowych ułomności. Żyjmy ! 5
Witam i bardzo miło. Masz rację, że to chyba mamy zapisane ile mamy żyć. Ale tak jakoś przyjęte jest, że kiedy uciekamy grabarzowi spod łopaty to mówimy o drugiej szansie. Komu ja to mówię Panie Karawanie. Pozdrawiam serdecznie
Za szczęśliwe życie! 5
Wzajemnie kochana. Dziękuję
Czasem wali się nam cały świat na głowę, a my musimy to udźwignąć. Gdyby nie bliskie nam osoby, może by już nas nie było. To one i miłość do nich daje nam tyle sił. Sił by żyć pełnią życia jakie nam podarowano. Pozdrawiam serdecznie.
Oczywiście 5 ;)
To wielka siła kiedy ma się bliskie osoby. Dla mnie tamten rok był okrutny. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Dużo emocji w tym tekście. Skłania czytelnika do refleksji. Pozdrawiam, 5.
Dzieki za odwiedziny i za refleksję, ale jest dobrze. Pozdrawiam serdecznie
Trzeba się cieszyć każdą chwilą ,bo życie jest krótkie i ulotne.Żyjmy więc i kochajmy póki czas.Pozdrawiam.5
Dzieki kuleczko za przekaz miłości. Pozdrawiam
Ostatnie zdanie wręcz ociera się o filozofię. Tekst przyjemny i prawdziwy. 5
Dzieki Panie Buczyborze za filozoficzne spojrzenie. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania