Z Objawienia Pana dzień dziś wesoły, Wyśpiewują chwałę Bogu ludzie i Anioły.
Z Objawienia Pana dzień dziś wesoły,
Wyśpiewują chwałę Bogu ludzie i Anioły.
W dowód szacunku dla Objawienia Pana,
Składamy Bogu cześć od samego rana.
Bo z Objawienia Pana wynika taka nauka,
Że kto chce znaleźć Boga, ten Go szuka.
>Bo każdy z nas stworzony jest przez Pana
I w każdym z nas zamieszkać pragnie Bóg
By dobra myśl była przekazywana
I miłość swą objawiać przez nas mógł<
Nie każdy musi robić tyle zachodu,
Jak Mędrcy wędrujący ze Wschodu.
Po co mędrcom w tak odległej krainie się objawił?
Właśnie, przyszedł po to, aby wszystkich zbawił.
Czyż to dziwne ,że jakieś biedne dziecko w stajni się urodziło?
To cud Boży ,że Przedwieczne Słowo w człowieka się wcieliło.
Tu niech nie głoszą ludzkiej filozofii mąciciele,
Bo Jezus od poczęcia jest Duchem w ludzkim ciele.
Nie z ojca Józefa jako człowieka,
Ale z Boga Ojca z przed wieków wieka.
Gdzie Bóg Stwórca bez początku- istnieje w każdym momencie,
A wiernym Sobie, jest pokarmem w Najświętszym Sakramencie.
Wszak Łaska Boża jest niezbędna do zbawienia , aby być w Niebie,
Bo kto nie uwierzył, ten według słów swoich wydał wyrok na siebie.
Powtarza się historia Łotrów –Jeżeli jesteś Bogiem …baju -baju,
Oraz Panie wspomnij na mnie i >Dziś będziesz ze mną w Raju<.
To wszystko jest pokłosiem zdrady Boga, na rzecz belzebuba,
Jako wiara w szczęście z „ wiadomości złego” = to ludzka zguba.
EdOgo 2025-01-06
Komentarze (8)
Ave Satan!
Cain=Ave Satan. Świątynia Szatana to satanistyczna grupa wyznaniowa, założona w 1966 roku w USA przez Antona Szandora LaVeya. Kierownictwo Kościoła Szatana stanowią Rada Dziewięciu, Wysoki Kapłan i Wysoka Kapłanka. Organizacja liczy obecnie około 10 000 członków. Siedziba kierownictwa znajduje się w San Francisco. Hasło "Heil Satan" oznacza w wolnym tłumaczeniu "Chwała Szatanowi" i jest odniesieniem do słów jakimi pozdrawiali się naziści, czyli "Heil Hitler!". Część satanistów jest też nazistami i rasistami. Niektórych fascynuje też miznatropia (nienawiść do ludzi). A kysz Ave Satan. Boże wyrwij go ze szponów złego, bo nie wie co mówi i czyni.
realista Pięknie zaprogramowany jesteś.
Cain . Właśnie przed chwilą piosenki Jerzego Połomskiego z Szansy na Sukces , wprowadziły mnie w moje klimaty muzyczne, sprzed pięćdziesięciu lat. Miłego wieczoru z okazji Trzech Króli, życzę wszystkim przesympatycznym userom na opowi.
realista Nawzajem
a gdzie bydło co przed swoim klęka❓
Dzieciątko bydląt nie pognało choć nic na grzbietach dźwięczącego nie miało i w dodatku do siana ryczało.
ireneo Łaska Boża do zbawienia jest koniecznie potrzebna, Człowiek od zarania poszukuje Boga , aby go ominęła śmierć i trwoga . Jeżeli jątrzysz na usługach szatana , to nie wiesz jaka przyszłość ci jest dana.
A „ buk” to wasz wystrugany w drewnie bożek Belzebuba .Dla BOGA na Niebie należy się szacunek . To jest BÓG. Twój idol to nie tylko bluźnierca ale i analfabeta , Rozkładasz się za żywota, że fetor roznosi się na całym forum.
W moim eseju bydło się nie pokazało, bo w twoim towarzystwie chętnie zostało. A że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (pisaty a nie czytaty), to dam ci przypomnienie; Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę. 12 A otrzymawszy we śnie nakaz, żeby nie wracali do Heroda, inną drogą udali się do swojej ojczyzny.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania