Z pamiętnika flegmatyka - cz 1
Obudziłem się ...
Otworzyłem prawe oko...
Odtworzyłem lewe oko...
Sam nie wiem czemu akurat w tej kolejności.
Przeciągnąłem się...
Zdjąłem z łóżka lewą nogę...
Zdjąłem z łóżka prawą nogę...
Czy to dobra kolejność?
Może wrócę...
zmienię nogi...,
moze oczy...
Sam już nie wiem, kto po może?
Komentarze (2)
Ja pomogę :), pomoże w tym wypadku powinno być razem. To po pierwsze. Po drugie, lepiej podobno wstać prawą nogą, więc lepiej zmienić. Po trzecie, fajny pomysł, ale jak tak dalej mu wolno pójdzie, to będzie potrzebował kopniaka :)
Na przyspieszenie oczywiście :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania