Z pamiętnika matki (fragmenty)
....Ta Zuza doprowadzi mnie do szału. Nie dośc że mówi że moje dzieci to małe zapchlone gówna rze to teraz hejtuje mnie na Facebooku. Pisze @JoasiaCyrkiel ty nauczycielka matematyki i nie jesteś zła na córkę za to że ma 3 z matmy na koniec roku. ITD. ITD. Zuza po prostu nie rozumie ma jedno dziecko a ja mam 4. 3 nastolatków i 7 latka. A ona ma 5 latkę. Wkurza mnie ona....
Ciąg dalszy nastąpi
Komentarze (1)
Z jednej strony rozumiem ironiczny ton, z drugiej, dla mnie, to za mało na coś więcej, niż powielony stereotyp, słownictwo i stylistykę w zasadzie na poziome użytkownika netu, który coś tam ogarniał na polskim i w zasadzie, nic więcej. 2/5 za koncepcję i ironizację współczesności
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania