xxx

xxx

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (41)

  • Bettina 15.04.2023

    Siedzą w garnkach
    I się pieklą

    Bettina

  • MartynaM 15.04.2023

    Jakbyś normalnie napisała, straciłabyś w swoich oczach przeświadczenie, że jesteś zabawna... może i tak, pasuje do ciebie żenada.

  • Bettina 15.04.2023

    Zegarkiem tyka kukuł
    Ka ka że na da
    tylko tyl ko ko

  • MartynaM 15.04.2023

    Znowu robisz z siebie kokoszkę? To lep na koguty? Hahaha

  • Cygan 15.04.2023

    Jezu, jakie bzdety ???? pieprzy bez sensu i dostaje wścieklizny bo nie komentują ?????wszyscy rzygają tymi wypocinami????teraz nabiję głosów ????może sie uspokoi ratlerkowa???

  • MartynaM 15.04.2023

    Szpila? A ja Bogumiła podejrzewałam... muszę go przeprosić, przez ciebie.

    No, nieładnie tak się pod koleżankę podszywać... muszę wstawić coś jeszcze, niech się bieda tłucze i rozpacza, że sama wstawić nie może, bo drętwe wszystko... hahaha

  • MartynaM Oj, już raz ja go musiałem przepraszać!?

  • Starszy Woźny 15.04.2023

    martynko! - odpocznij trochę.

  • MartynaM 15.04.2023

    I Pan Starszy... hahaha

  • Bettina 15.04.2023

    Ja nie czytałam tego utworu, więc naprawdę nie mogę się do niego odnieść, ale to ja.

  • MartynaM 15.04.2023

    Tak, Bettina, ty nigdy nie czytasz... ty tylko piszesz.

  • Bettina 15.04.2023

    Czytam, nie czytam kobiet, żyjących, co nie znaczy, że ci źle życzę.

  • MartynaM 15.04.2023

    Pleć dalej, dobrze ci idzie...

  • Bettina 15.04.2023

    Czas przed i po upływie,
    Odniosłam się tylko do tytułu, bo go przeczytałam.

  • Bettina 15.04.2023

    Martyna, sorry, mój facet się piekli, kończę.

  • MartynaM 15.04.2023

    Hahahaha

  • Starszy Woźny 15.04.2023

    Ja bym martynko się zastanowił, czy śmiech pisze się przez samo H. bo ja, gdy się śmieję, to szeleszczę. Śmiech ma na końcu cecha.
    Zaraz idę po browary do biedronki. Nara!

  • MartynaM 15.04.2023

    Może na dnie butelki znajdziesz odpowiedź, czemu akurat do mnie się przyczepiłeś? Dlatego warto kupić ten browar... hahaha

  • Starszy Woźny 15.04.2023

    bo jesteś pełna tutaj, jak ta butelka, co za chwilę kupię. Tylko ciebie trudno wypić. Ja jestem po nocy szaleńczej, a ty poetyzujesz od rana. U mnie pada deszcz,siąpi tak. Dlatego daję w szyję. Na działce zrobiłem co swoje. No!!!

  • MartynaM 15.04.2023

    W sumie to niewiele mnie obchodzą twoje pasje, ale jak nie masz komu się zwierzyć, to rób to na opowi...

  • Cygan 15.04.2023

    Tak jak Małtynka ?????? już wszyscy zostali poinformowani o kupnie butów halek o fryzjerach rosołach schabowych szpitalach chorobach życiu erotycznym?? raczej braku niespaniu spaniu pracy w domu nie domu sympatiach nie sympatiach, reszta serialu bujne zycie Małtyny i jej ????w najbliższym terminie ??????????‍??‍??‍??‍??‍??‍??‍??‍??

  • MartynaM 15.04.2023

    Nosisz ''halki'' myślałam, że to tylko babcine rekwizyty... ale noś, nie żebym coś przeciwko miała.

    Szpila też wszystko o sobie pisała, gdzie pracuje, co robi, nawet fotki jakieś, że ubrana na wzór mojej śp. Babci. A o gotowaniu, to już natrętnie nawet... ciekawe czy tak ''dobrze'' gotuje jak wiersze pisze? Hahahaha

  • Starszy Woźny 15.04.2023

    Mówisz o sobie. Ja tutaj jestem raz w tygodniu. W wekęndy. Emeryt pracujący na działce. Te portale traktuję tak sobie. żeby nie ubliżyć nikomu. Piszę wielką rzecz i nie dam jej na zawistne portale. Wiem, że jestem wielki i będzie ci łyso martynko jak zaistnieje w świecie literatury światowej.
    Przyjdziesz z karteluszkiem o autograf. A ja powiem - Ktoś ty? NO!!!

  • MartynaM 15.04.2023

    Piękne masz sny... nie budź się!

  • Bettina 15.04.2023

    Baardzo mi się podoba twierdzące krzesło, które mówi- kto nie czyta ten bandyta.
    Martynka, kocham cię..

  • MartynaM 15.04.2023

    Ja kocham tylko siebie... jesteś bez szans.

  • Agnes07 15.04.2023

    Martynko. Bardzo interesujący wiersz z pozytywną puentą. Do kilkukrotnego czytania.
    Ktoś kiedyś napisal ze hustawka pusta jest jak Bóg :) no coś w tym jest :) tak jak w Twoim wierszu.

  • MartynaM 15.04.2023

    Dziękuję, Agnes, za odwiedziny i komentarz.

    Bóg nie jest pusty, a huśtawka kręci się, kręci...
    Pozdrawiam.

  • Pobóg Welebor 16.04.2023

    Superowe, jakbyś odkryła jakieś nowe źródło, tylko Twoje. Bardzo się podoba, od początku. Metalogika zdań, zajebiste.
    Pozdrawiam ?

  • Pobóg Welebor 16.04.2023

    A, żeby być uczciwym, to wers "poczuję zimno" nie pasi mi, jest koturnowy, ale rozumiem jego rolę jako przejście.

  • MartynaM 16.04.2023

    Dziękuję, Pobóg, za przeczytanie i komentarz.
    Odrobinę poprawiłam, może teraz będzie lepiej?
    Pozdrawiam.

  • Pobóg Welebor 16.04.2023

    MartynaM, dopierom się obudził, więc mało kumam. Wpadnę później jeszcze.

  • MartynaM 16.04.2023

    Pobóg Welebor, to grzecznie poczekam, nie spiesz się... prysznic, śniadanko, później pogadamy.

  • Pobóg Welebor 16.04.2023

    MartynaM, może po prostu "i zrobi się zimno"? Wers o absolutnym zerze, które wpadnie, też fajny sam w sobie, ale on jakoś "wystaje"... Zrób, jak Ci pasuje, tak żeby Tobie się podobało.

  • MartynaM 16.04.2023

    Pobóg Welebor, wykończysz mnie... hahaha

  • Pobóg Welebor 16.04.2023

    MartynaM, przyjdzie oziębienie jest spoko, dobrze pasuje. To już nie męczę, nie chciałbym wykończyć kogoś, kto tak ładnie zdemaskował pewien fałszywy wypiek rakotwórczy ?

  • MartynaM 16.04.2023

    Pobóg Welebor, dzięki.

    Miłej niedzieli...

  • Dekaos Dondi 16.04.2023

    MartynaM↔Końcowe "trzy kropki" mogą mieć więcej znaczeń, niż cały tekst, z którego wynikają.
    A bujanie na huśtawce, zawsze jest bujaniem. Tak czy siak.
    Ważne by z niej nie zeskoczyć, w najwyższym punkcie, gdy najbliżej nieba,
    gdyż człek spadając, można dostać w głowę, wracającym siodełkiem.
    Pozdrawiam?:)

  • MartynaM 16.04.2023

    DD, jakieś takie wizje snujesz, że można się przestraszyć, czy to konieczne?

  • Ciekawy biały wiersz. Taki psychologiczny. Pozdrawiam 5

  • MartynaM 16.04.2023

    Dziękuję, Marku, za przeczytanie i ślad pod wierszem.
    Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania