Całkiem ciekawe. Jedyne co do czego miałabym w sumie zarzuty, to ten skrót "itd.". Jakoś razi mnie w prozie taki skrót, bo jednak taka forma, to miejsce, gdzie się rozpisujemy. Z drugiej trony nie jest to typowa opowieść, raczej przypomina jakiś wycinek z pamiętnika. ;) Tak czy siak lekkie i przyjemne, krótka forma tez swoje robi. ;)
Kobieta musi się opierać, by nie uznano, że jest za łatwa, choć też tez przejąć inicjatywę i przekręcić kota do góry ogonem (oraz w wiele innych pozycji, jeśli wystarczająco gibki). Wspólne konto z mężem nie służy w określonych sytuacjach,a le jest opcja "zablokuj" - tak mi się wydaje, wtedy nie wydaje, szuka sobie zamożnej, niekoniecznie ładnej, chyba że zgłębił życiorys Kalibabki i chciałby się sprawdzić, czy potrafi nie uschnąć w wazonie.
Od miłości odwracać się nie wolno, bo można zobaczyć wróżkę "Dzikość Serca".
Niezła proza, takie życiowe opko, nawet bardzo mi obrazowe, jakbym mijał gdzieś bohaterów na forum internetowym.
Powinna nawet się opierać, najlepiej o coś wygodnego, żeby sobie krzywdy nie zrobić... bo jak ma się nie odwracać od miłości, to musi mieć zdrowie, tym bardziej na portalach literackich, gdzie każdy chce kochać do utraty tchu...
Komentarze (18)
Martyna, boski tekst z przymrożeniem oka.? Ode mnie piątak. Pozdrawiam ?
Wielkie dzięki, Rozwiązanie, dawno nie ruszałam prozy i uznałam, że nadszedł ten czas, a jeszcze w obliczu takiej tragedii...
Pozdrawiam.
Zabawnie, lekko i z pomysłem.
Dzięki.
MartynaM↔Fajnie, wartko i czyta się gładko:)↔Pozdrawiam?
To dobrze.
Całkiem ciekawe. Jedyne co do czego miałabym w sumie zarzuty, to ten skrót "itd.". Jakoś razi mnie w prozie taki skrót, bo jednak taka forma, to miejsce, gdzie się rozpisujemy. Z drugiej trony nie jest to typowa opowieść, raczej przypomina jakiś wycinek z pamiętnika. ;) Tak czy siak lekkie i przyjemne, krótka forma tez swoje robi. ;)
Pozdrawiam!
Cześć Liv!
Można bez żadnej szkody zrezygnować ze skrótu, co też uczyniłam. Dzięki za sugestie i czytanie.
Pozdrawiam również
O Mój Boże, żal aż ściska.
Aż tak? To niedobrze.
Twoje pióro to mieszanka sarkazmu i zabawy słowem. Kpisz sobie z wszechobecnej frustracji. Pozdrawiam 5
Ty też to robisz w Kościach...
Dziękuję za komentarz
Pozdrawiam.
Fajne. Takie modne trójkąciki, a tu nikt nie chciał.
pozdr.
5
Ludzie to już sami nie wiedzą czego chcą... szczęście przychodzi samo, a oni nie doceniają.
Bezduszność wprost.
Dziękuję, Józefie, za komentarz.
Pozdrawiam.
Nie pamiętam, żebym kiedyś czytał jakąś prozę w twoim wydaniu. Wyszło ci, jest nieźle
Dziękuję, Raven, za przeczytanie i komentarz.
Pozdrawiam.
Kobieta musi się opierać, by nie uznano, że jest za łatwa, choć też tez przejąć inicjatywę i przekręcić kota do góry ogonem (oraz w wiele innych pozycji, jeśli wystarczająco gibki). Wspólne konto z mężem nie służy w określonych sytuacjach,a le jest opcja "zablokuj" - tak mi się wydaje, wtedy nie wydaje, szuka sobie zamożnej, niekoniecznie ładnej, chyba że zgłębił życiorys Kalibabki i chciałby się sprawdzić, czy potrafi nie uschnąć w wazonie.
Od miłości odwracać się nie wolno, bo można zobaczyć wróżkę "Dzikość Serca".
Niezła proza, takie życiowe opko, nawet bardzo mi obrazowe, jakbym mijał gdzieś bohaterów na forum internetowym.
Powinna nawet się opierać, najlepiej o coś wygodnego, żeby sobie krzywdy nie zrobić... bo jak ma się nie odwracać od miłości, to musi mieć zdrowie, tym bardziej na portalach literackich, gdzie każdy chce kochać do utraty tchu...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania